Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі – допоможе зберегти життя!

Дата публікації 5.6.2019 10:21:32

Як зберегти життя!!!

Ситуація в області з пожежами залишається складною. Так з початку 2019 року в області сталося 4515 пожеж. Виявлено 58 тіл загиблих. Травмування отримали 45 громадян, також рятувальниками врятовано 20 осіб.

В Сквирському району виникло 55 пожеж та загинула 1 особа.

Основними причинами пожеж залишаються порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісі, необережне поводження с побутовими приладами, безвідповідальне ставлення до розведення багаття, купання у непризначених для цього місцях та у нетверезому стані. Тому щоб уникнути трагедій у повсякденному житті та під час відпочинку слід дотримуватися таких правил:

• не вживайте спиртні напої перед купанням;
  • не залишайте полум’я без нагляду;
  • не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу – він пересохне і спалахне;
  • не залишайте дітей без нагляду біля водойм та слідкуйте чим вони граються вдома;
  • не пірнайте у воду у невідомих місцях;
  • не паліть у ліжку;
  • не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки.

Сквирський  РС ГУ ДСНС