Знайдено артилерійський снаряд

Дата публікації 21.7.2020 15:37:27

20 липня  о 14.08 надійшло повідомлення від місцевого жителя с.Руда про знахідку небезпечного предмету по вул.Заводська, 27 , що за своїми зовнішніми ознаками належить до вибухонебезпечних. Рятувальники ідентифікували артилерійський снаряд (АС) -45мм.

часів ВВВ.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

• торкатися підозрілого предмету або пересувати його;

• заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

• здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;

• намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;

• розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.