Зі святом вас, дорогі жінки!

Дата публікації 6.3.2020 12:4:51

Шановні сквирянки!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу. Все найсвітліше, що є у нашому житті -  весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Шановні жінки, висловлюю вам вдячність за працю на благо нашого міста, за підтримку та душевну щедрість.

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя, любов та мир!

Зі святом вас, дорогі жінки!

З повагою,
міський голова Валерій СКОЧКО