ЗАХОДИ ПРОВЕДЕНІ У БІБЛІОТЕЧНИХ ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ З 09 ПО 15 СІЧНЯ 2023 РОКУ

Дата публікації 25.1.2023 13:54:32

ЗАХОДИ ПРОВЕДЕНІ У БІБЛІОТЕЧНИХ ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ

З 09 ПО 15 СІЧНЯ 2023 РОКУ

До циклу зимово-різдвяних свят бібліотечні заклади громади провели ряд заходів: бібліотекар Селезенівської сільської бібліотеки-філії – народознавчу годину «Колядую та щедрую гарну звістку вам віншую», Шамраївської сільської бібліотеки-філії – годину цікавих повідомлень «Зимонько-снігуронько», Цапіївської сільської бібліотеки-філії – народознавчу годину «Ярмарок різдвяних звичаїв», Горобіївської сільської бібліотеки-філії – народознавчу годину «Щедруємо усі: і дорослі і малі», Рибчинецької сільської бібліотеки-філії – народознавчий калейдоскоп «Щедрий вечір, добрий вечір», Пустоварівської сільської бібліотеки-філії – родинні зустрічі «Як у нас на Василя щедрівочка щедрувала», Таборівської сільської бібліотеки-філії – народознавчу годину «Щедро-щедро стіл накритий!», Лавриківської сільської бібліотеки-філії – фольклорну веселку «Щедруємо усі, і дорослі і малі», Кривошиїнської сільської бібліотеки-філії – народознавчий калейдоскоп «Різдво. Колядки. Щедрий вечір», Буківської сільської бібліотеки-філії – народознавчу годину «Щедруємо на щастя», Мовчанівської сільської бібліотеки-філії – годину народознавства «Традиція – це модно», Токарівської сільської бібліотеки-філії – святкові віншування «Святковий передзвін», Шаліївської сільської бібліотеки-філії – вечорниці «Щедрий вечір, добрий вечір», Каленнівської сільської бібліотеки-філії – народознавчу годину «А що другий празник – Святого Василя…».

До 395-річчя від дня народження французького казкаря та поета Шарля Перро у Тхорівській сільської бібліотеці-філії проведено інформаційну годину «Шарль Перро – найдобріший казкар», Сквирська центральна дитяча бібліотека підготувала відео-презентацію «Шарль Перро – король казки», Лавриківська сільська бібліотека-філія – огляд літератури «Країна казок Шарля Перро», Тарасівська сільська бібліотека-філія – книжкову викладку «В колі казок Шарля Перро», Великоєрчиківська сільська бібліотека-філія – викладку літератури «Чарівний світ казок Шарля Перро».

До 85-річчя від дня народження українського поета, перекладача, мислителя і дисидента Василя Стуса бібліотекарі Сквирської центральної міської бібліотеки підготували літературний портрет «Володар слів ясних і мудрих».

Користувачі бібліотечних закладів громади, а саме Буківська, Великоєрчиківська, Тарасівська сільські бібліотеки-філії, взяли участь у обласному дитячому купограю «Буде колядка в кожній хатині, настане втіха в усій Україні», який стартував в Київській обласній бібліотеці для дітей.

З метою популяризації бібліотечно-бібліографічних знань, бібліотекар Каленнівської сільської бібліотеки-філії провела годину бібліотечних знань «Словник – інструмент пізнання  світу», Самгородоцької сільської бібліотеки-філії – історичну годину «Названий історією Мудрим», Оріховецької сільської бібліотеки-філії – бібліотечну годину «Книга завжди поруч з нами», Слободянської бібліотеки-філії підготувала огляд літератури «Цікаві таємниці в книжковій скарбниці», Шапіївської сільської бібліотеки-філії – книжкову виставку «Світе тихий, краю милий, моя Україно».

До Дня українського політв’язня бібліотекар Рудянської сільської бібліотеки-філії провела годину вшанування «Забуттю не підлягає», Тхорівської сільської бібліотеки-філії – годину шани «Забуттю не підлягає».

У розмовному клубі «Скарби рідного слова» при Таборівській сільській бібліотеці-філії відбулася мовознавча година «Мова – наша зброя».