Дата публікації 1.3.2018 9:55:33

01 березня о 08:05 до  оперативно-диспетчерської служби Сквирського району надійшло повідомлення  про те, що на трасі поблизу  с. Квітневе  автомобіль Газель у зв'язку з погіршенням погодних умов не в змозі продовжити рух по трасі.

До місця виклику було направлено черговий караул 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Сквира.

На місці події рятувальниками встановлено, що автомобіль потрапив у сніговий замет та перекрив дорогу шкільному автобусу, який віз 7 учнів на навчання до школи.

За допомогою пожежного автомобіля підвищеної прохідності та тросу автомобіль Газель було визволено із снігової пастки та здійснено подальше супроводження шкільного автобуса.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області