(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

З початку 2019 року запрацювала будівельна амністія без довідок архітектури

Дата публікації 5.8.2019 11:7:10
 

ВІДДІЛ АРХБУДКОНТРОЛЮ СКВИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН МІСТА

З початку 2019 року запрацювала будівельна амністія без довідок архітектури, Хто відкладав оформлення документів на введення в експлуатацію по будівельній амністії та оформленням права власності на нерухоме майно процедура суттєво спростилася.

Оформити будівництво приватного будинку та зареєструвати нерухомість стало дійсно значно простіше!

Тому, доводимо до відома громадян м.Сквира не зволікати, а використати право на оформлення документів по будівельніц амністії для узаконення своїх самочинних будівництв.

Додатково повідомляємо, що будівельна амністія поширюється на об’єкти незначного класу наслідків:

  • індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 100 квадратних метрів, збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року;
  • будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Головна умова – щоб вони відповідали цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшли технічне обстеження.

           Відповідно до положень пунктів 49-52 розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Про деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», подання документів здійснюється через центр надання адміністративних послуг Сквирської РДА за адресою: м.Сквира, вул.Богачевського, 28.

За довідками звертатись в відділ архбудконтролю Сквирської міської ради за адресою м.Сквира, вул.Липовецька, 93, тел.5-30-55

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: