ВСЯ БІЛЬ НАВКРУГИ ВІД НАС, ЛЮДИ ! КРИК ДУШІ !

Дата публікації 25.11.2019 12:20:17

КРИК ДУШІ!

Вчора, як завжди, об’їхала місто, кормлячи безпритульних тварин… Не жаліюсь бо роблю це постійно, і не тільки я, бачу і знаю людей, які теж не байдужі… ЦЕ БІЛЬ… Можливо- це не ВАША біль, і не всі повинні бути такими «дурними» (як часто нас називають), але ДОБРИМИ маємо бути!

ВСЯ БІЛЬ НАВКРУГИ ВІД НАС, ЛЮДИ!

Ми кожен день просимо Бога земних Благ для себе і родини, А ЩО КОЖЕН ЗРОБИВ ДОБРОГО В ЖИТТІ?!!! Не маю права нікого повчати чи засуджувати, але хочу, щоб ви бачили БІЛЬ в очах мами-собаки з відвислими грудьми бо у неї 8-10 щенят, які ссуть її, а у неї БІЛЬ ВІД ХОЛОДУ, ГОЛОДУ І ТОГО, ЩО ЇЇ ВИКИНУЛИ ВАГІТНУ, ПРОСТО ВИВЕЗЛИ З ДОМУ! А НА ШИЇ РАНА, НА ЯКІЙ ЗАПЕКЛАСЯ, ЧИ ЗАМЕРЗЛА КРОВ ВІД РЖАВОГО ДРОТУ ЧИ МОТУЗКИ… От такі ми, ЛЮДИ!.. Ця БІЛЬ не тільки у цієї собаки і не тільки вчора – це як приклад - перебачила я такого… нажаль… І, деякі з нас, витрачають останні кошти, щоб якось підтримати тих, які самі не можуть вижити… А деякі знущаються і викидають… Бог вам суддя! Скільки влада міста не допомагала б зі стерилізацією поки є ті, хто викидає, підкидає, вивозить, а не вирішує проблему назавжди – краще не буде… Я вже мовчу за сміття, яке за містом по всіх посадках! ХТО МИ? НА ЩО ЗАСЛУГОВУЄМО???

А в кого лишилася людяність, пам’ятайте: кожен шматочок якоїсь їжі – рятує чиєсь життя! Хто проїжджає мимо і є якісь харчі можете поділитися:

• Вулиця Самгородоцька (район Нової пошти) – там на всіх підприємствах безліч собак бо вивозять, а вони в пошуках їжі шукають притулку;
  • Район «міжколхозстрою» (прохідна «кирпічного», біля знаку «Сквира»);
  • Біля «сільхоз-техніки» (за «Пірамідою»);
  • За «газ-конторою» (на виїзді) де велика зупинка біля знаку заснування міста;
  • Біля «Аксонії» на "п’ятачку”;
  • Район Раднянівки і Павленків;
  • Центр – парк, де маршрутки і «Укртелеком».

Нажаль, це тільки деякі місця, і віддалені і поруч, але кожен день там проїжджають тисячі людей!

ЗУПИНИСЬ І ВРЯТУЙ ЧИЄСЬ ЖИТТЯ!!!

Допомагайте один одному роздати, підкормити, стерилізувати, перетримати – разом легше!!!

Всім, кому потрібні маленькі цуценята – звертайтесь (066-228-74-90). Візьміть доброго друга – допоможіть їм перезимувати.

ДЯКУЮ ВСІМ НЕ БАЙДУЖИМ.

Секретар міської ради   В. О. Бондар