Відкритий Чемпіонат Київської області з легкої атлетики

Дата публікації 26.12.2023 10:27:42

23 грудня 2023 року в місті Бровари на базі легкоатлетичного манежу КЗ КОР "Центр олімпійської підготовки" вихованці Сквирської ДЮСШ з легкої атлетики на чолі з тренером-викладачем Оленою Фартушною взяли участь у проведенні відкритого Чемпіонату Київської області з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів різних вікових груп.

В змаганнях взяли участь понад 280 учасників із Київської, Чернігівської, Донецької областей та міста Київ.

На відкритті були присутні почесні гості: голова федерації учнівського спорту Київської області, депутат Київської ОР — Хвича Мепарішвілі; директор Київського обласного осередку здоров'я населення "Спорт для всіх" — Андрій Михальчук; президент ФЛАКО — Сергій Мартинов та відомі спортсменки, бронзові призерки Олімпійських ігор, заслужені майстри спорту України Віта Стьопіна та Наталія Тобіас.

За результатами змагань наші легкоатлети здобули наступні місця:

I місце - Кондратенко Богдан (біг на 200 м);

I місце - Кондратенко Богдан (біг на 400 м);

II місце - Сідлецька Марина  (штовхання ядра).

Приємним сюрпризом стало підведення підсумків спортивного року з легкої атлетики в Київській області: колектив Сквирської ДЮСШ отримав Подяку від Федерації легкої атлетики Київської області за підписом Сергія Мартинова Президента ФЛАКО  -  "За вагомий внесок, плідну співпрацю, популяризацію легкої атлетики, як виду спорту на території Київської області, пропаганду здорового способу життя та прагнення до перемоги.".

Вітаємо тренера-викладача Олену Фартушну та юних спортсменів зі здобутими результатами.

Дякуємо батькам за активну участь в організації поїздки.