(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Відбулася зустріч з жителями вулиць Новоселецька та Кобзаря в м. Сквира

Дата публікації 25.5.2023 13:48:35
 
Відбулася зустріч з жителями вулиць Новоселецька та Кобзаря в м. Сквира, на якій міська голова проінформувала про роботу міської рада, зокрема Валентина Левіцька акцентувала увагу жителів вулиць про те, що з міського бюджету на заміну труб водопостачання на цих вулицях вже виділено понад 1 млн грн, в цьому році понад 3 млн буде направлено на капітальне будівництво дорожного покриття (асфальтування). Вказані суми досить вагомі для місцевого бюджету, тому жителі мають укласти договори на надання послуг із водопостачання та вивезення сміття , бережно відноситись до зробленого, адже протягом 30 років на ці вулиці зовсімне виділялось коштів, і таких вулиць в громаді ще понад 50/.
З питань водопостачання та водовідведення виступив директор КП «Сквир-водоканал» Юхим Шварцбурд.
Начальник КП "Сквирське комунальне господарство" Олександр Скарбовійчук з’ясував наявність підписаних договорів на вивіз ТПВ, що на зазначених вулицях складає лише 50% від загальної кількості домоволодінь.
Одним з найактуальніших питань, яке озвучили жителі мікрорайону Слобода – благоустрій та обгородження кладовища. Міська голова Валентина Левіцька дала відповідні доручення комунальним службам. Разом з тим наголосила, що благоустрій на будь-якому кладовищі, в першу чергу, залежить від людей, які доглядають за могилками своїх рідних. Слід пам’ятати, що місця вічного спочинку мають бути охайними не лише напередодні Великодніх та поминальних днів, а в продовж всього року.
Найближчим часом розпочнуться підготовчі роботи з капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Новоселецька та Кобзаря.
 
 
НАПИСАТИ НАМ
(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
НАПИСАТИ
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: