У Сквирі відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри у міні-футбол

Дата публікації 18.6.2020 10:27:46

17 червня 2020 року відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у міні-футбол, який розташований по вулиці Богачевського, що у м.Сквира. На захід завітали міський голова Валерій Скочко, заступник міського голови Сергій Палієнко, голова районної федерації футболу Богдан Лінчук, голова Сквирського МФОК Старт Микола Поліщук та юні футболісти дитячої команди «Оріон».

Присутні зазначили, що відкриття спортивної споруди – це довгоочікуване свято для громади. Головною метою даного проєкту було привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Функціонування майданчику задовольнить потреби дітлахів у розвитку особистих ігрових навичок, а також дозволить підтримувати належну фізичну форму дорослим мешканцям міста. Наші спортсмени тепер зможуть проводити безліч футбольних турнірів та приймати гостей з інших населених пунктів. Будівництво даного об’єкта проводилося за кошти Сквирської міської ради.

На завершення гравці команди «Оріон» забили перший символічний гол на новому майданчику зі штучним покриттям.