Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Турнір з настільного тенісу «Зимова швидкість - 2019»

Дата публікації 11.2.2019 15:18:51

У спортивному залі ДНЗ “Сквирське вище професійне училище» 6 лютого відбувся турнір з наст ільного тенісу. Це гра, в якій людина не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально.

У заході взяли участь вихованці училища, які мешкають у гуртожитку навчального закладу. Вони показали високий рівень підготовки, стратегічне мислення, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари.

За перемогу змагались 15 юнаків та 5 дівчат. Краса і грація, спритність і кмітливість, емоції і переживання – все це поєдналось між собою і вирувало впродовж ігрових батлів.

Спочатку чемпіона визначили дівчата. Перше місце завоювала Крістіна Столярчук , друге – Вікторія Бровченко, 3 місце – Юлія Мура. Неабиякі баталії розгорілись у протистоянні юнаків. Бронзовим призером став Богдан Волохович, срібло першості отримав Руслан Мурий, а титул найкращого гравця турніру з настільного тенісу серед юнаків «Зимова швидкість – 2019» дістався Миколі Шевчуку.

Почесні Грамоти та солодощі призерам і учасникам турніру вручив організатор заходу, депутат міської ради Віталій Рогач.