Тиждень права: Майбутні економісти завітали до податківців Білоцерківщини

Дата публікації 18.12.2019 11:14:56

Тиждень права: Майбутні економісти завітали до податківців Білоцерківщини

Днями, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, у Білоцерківському управління ГУ ДПС у Київській області проведено «день відкритих дверей» для студентів Технолого - економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Начальник Білоцерківської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Наталія Коновал провела екскурсію центром надання адміністративних послуг та ознайомила майбутніх економістів із основними функціями і завданнями податкової служби.

Також звернула увагу молоді на необхідності вивчення ними своїх прав і обов’язків та наголосила, що права платників податків закріплені Податковим кодексом України (далі – ПКУ). Зокрема, відповідно до ст. 17 платник має право:

- безоплатно отримувати у контролюючих органах, у тому числі і через мережу Інтернет, інформацію про податки та збори і нормативно-правові акти, що їх регулюють, порядок обліку та сплати податків та зборів, права та обов'язки платників податків, повноваження контролюючих органів та їх посадових осіб щодо здійснення податкового контролю;

- самостійно обирати спосіб взаємодії з контролюючим органом в електронній формі через електронний кабінет, якщо інше не встановлено ПКУ;

- реалізовувати через електронний кабінет права та обов'язки, передбачені ПКУ та які можуть бути реалізовані в електронній формі засобами електронного зв'язку;

- подавати декларацію та інші документи в паперовій формі у разі виникнення технічних проблем у роботі електронного кабінету (наявність помилки має бути підтверджена у порядку, встановленому методологом електронного кабінету або судом) та інші.

По закінченню зустрічі Наталія Коновал надала фахові відповіді на порушені студентами  питання.

Білоцерківське управління