Стихійні ринки - небезпечно для життя!

Дата публікації 30.6.2023 14:0:59

Стихійні ринки - небезпечно для життя!

Спека не вплинула на кількість продавців риби, м`яса, молока на стихійних ринках громади.

Вживання такої продукції загрожує здоров`ю! А дізнатися про її якість і свіжість можна хіба що «на око» та за запахом. Тут спрацьовує принцип - захисти себе сам.

Закон вимагає: м`ясо та інші продукти забою тварин підлягають обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять тільки в державних установах - лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи. Це і є гарантією придбання якісної і безпечної продукції для споживача.

На стихійних ринках взагалі не можна купувати продукти харчування, оскільки вони потенційно небезпечні. Ця продукція може викликати всю групу кишкових захворювань і сильні харчові отруєння.

З початку року в Сквирській міській територіальній громаді зареєстровано 2 випадки сказу:  в с. Пустоварівка та в с. Каленна.

Лейкоз великої рогатої худоби – це хронічне інфекційне захворювання пухлинної природи, збудником якого є ретровірус, а молоко від хворої тварини є небезпечним для людини.

Бережіть себе, купуйте якісну і безпечну продукцію!