(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Спортивно – патріотична акція «Сила воїна»

Дата публікації 10.2.2020 9:39:55
 

Спортивно – патріотична акція «Сила воїна»

8 лютого у місті Сквира, за ініціативи головного спеціаліста із соціальних питань Сквирської міської ради Віталія Рогача, за технічної підтримки керуючої спортивного клубу «Д.І.Я.» Наталії Демиденко та за співпраці з головою ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» Оленою Редюк, відбулась спортивно-патріотична акція «Сила воїна». Захід організовано для учасників бойових дій та їх дітей.

Тренери клубу провели майстер-клас з виконання класичних важкоатлетичних та кардіо вправ. Особливе захоплення у присутніх викликало виконання станової тяги - базової силової вправи. Підйом штанги вагою 210 кг виконав ветеран спорту України, багаторазовий учасник міжнародних змагань із важкої атлетики Олексій Савченко.

Мета акції – налагодження нових знайомств та соціальних взаємозв’язків, привернення  уваги до важливості занять спортом, оскільки саме спорт допомагає підтримувати не лише чудову фізичну форму, а й гармонію та рівновагу.

У ході тренування захисники Вітчизни розповіли молодому поколінню, що таке загартоване тіло, хоробре серце і незламний дух людини.

По завершенню акції, влаштовано солодке частування для дітлахів.

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: