(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Щодо публікації в газеті Високий замок Online від 18.06.2020 «Сміттєві ігри: повернення»

Дата публікації 25.6.2020 8:34:40
 

Щодо публікації в газеті Високий замок Online від 18.06.2020 

«Сміттєві ігри: повернення»

 

18 червня 2020 року в газеті Високий замок Online опубліковано статтю під назвою «Сміттєві ігри: повернення» (посилання на статтю: https://www.wz.lviv.ua/article/414728-smittievi-ihry-povernennia) зміст якої, на думку Сквирської міської ради не зовсім відповідає дійсності та закликає редакцію газети, автора вказаної статті Меланію Квятковську та безпосередньо заступника Львівського міського голови з питань безпеки Сергія Бабака оперувати інформацією у контексті конкретних фактів, без їх перекручування та упередженості.

 

Щодо зустрічі із заступником мера Львова Сергієм Бабаком:

По-перше, Сергія Бабака було запрошено керівництвом Сквири 01.06.2020 з метою доведення останньому факту завезення на міський полігон саме львівського сміття. Приїхав він тільки тому, що перебував у справах в Києві та повертаючись назад до Львова, мав змогу прокласти маршрут через Сквиру, оскільки з розмови зрозумів, що сміття було розвантажено посеред поля, а не на полігоні.

По-друге, сама зустріч була ініційована Сквирською міською радою 01.06.2020 (коли були затримані фури на львівських номерних знаках, а їх вантаж явно вказував на його утворення в місті Львів), а не заступником мера Львова Сергієм Бабаком, а тому не зрозуміло, чому у статті вказано, що ми прийшли на зустріч, адже вона відбувалась безпосередньо у Сквирській міській раді.

 

Щодо осіб, які взяли участь у зустрічі:

Сквирську міську раду представляли секретар міської ради Вероніка Бондар, перший заступник міського голови Володимир Горбалінський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Палієнко та начальник юридичного відділу Ольга Сікорська. Сквирський відділ поліції представляв особисто його начальник Андрій Бакал. 

 

Щодо «розчарування» та укладеної угоди:

Дійсно, Сергій Бабак нас розчарував, проте не договором (про який далі детальніше), а тим, що нібито отримавши від перевізників перед виїздом у Сквиру усі необхідні документи, посадовець приїхав і оперував неякісною копією в особистому Viber(і) того самого договору про спільні наміри укладеного начебто між КП «Сквирське комунальне господарство» та фізичною особою-підприємцем А.Є.О., а на прохання надати для ознайомлення один із його примірників, зміг лише надіслати його начальнику юридичного відділу Ользі Сікорській фото на Viber.

 

Щодо наявності прав на захоронення львівського сміття на Сквирському полігоні:

По-перше, примірник договору, який за усіма правилами мав би зберігатись у кожної із сторін, на КП «Сквирське комунальне господарство» відсутній, як і відсутні будь-які записи про його реєстрацію у відповідному журналі.

По-друге, предметом договору визначено співпрацю, яка відповідає цілям та завданням сторін щодо здійснення контролю за станом місця видалення відходів (МВВ), організація збирання, сортування та видалення ТПВ, вжиття заходів для зменшення негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище, поліпшення якості захоронення ТПВ та експлуатація МВВ.

По-третє, (як стало відомо пізніше) – на момент підписання «договору», а саме 15.05.2020, фізична особа-підприємець А.Є.О. взагалі не була зареєстрована у встановленому порядку, а набула відповідного статусу тільки 25.05.2020, тобто через 10 діб.

Щодо вибачення перед паном Бабаком:

По-перше, ніхто не вибачався перед поважним гостем, оскільки провини з боку Сквирської міської ради в тому, що на полігон завезли сміття зі Львова немає. І ми, як молоді управлінці, з маленького містечка слухали такого вагомого чоловіка, який замість чесності і порядності (а вік Сергія Бабака «батьківський» по відношенню до всіх присутніх) зухвало маніпулював фактами.

По-друге, якщо Бабак переконаний у дійсності вказаного договору, а також в тому, що його підписав уповноважений представник КП «СКГ», то чому ж нам не надано завірену належним чином договору, товарно-транспортні накладні із зазначення місця розвантаження ТПВ у місті Сквира, а також до цього часу не надійшли кошти на рахунки підприємства за надані послуги? 

По-третє, якщо знову таки, все так серйозно і офіційно, не зрозуміло на чому ґрунтувалася підозра, чому громадянин Р. підписав угоду про визнання винуватості та 18.06.2020 визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 356 Кримінального кодексу України (самоуправство)? Нагадаю, що громадянин Р. притягнутий до кримінальної відповідальності, зокрема за те, що 01.06.2020 діючи умисно, маючи на меті заробіток кошти, привезла та розвантажила 3 фури сміття, утвореного у місті Львів…

 

Ми офіційно заявляємо, що не співпрацювали та не співпрацюємо з будь-якими політичними силами, не замовляємо привезення та розвантаження сміття із залишками фіскальних чеків, договорів, абонентських книжок Львів водоканалу та інших підтверджень утворення непотребу у Львові, а сумнівні договори та інші документи, якими прикривається львівська влада наразі направлені до органів поліції для проведення експертизи та надання правових висновків.

І впевнені, що фіктивність цих паперів буде доведена слідством, оскільки не будучи експертами, ми стверджуємо, що сторони підписання «договору про спільні наміри» не мали на це права.

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: