Роботи з благоустрою, які було виконано 20 та 21 серпня на території міста

Дата публікації 22.8.2019 11:58:36

У рамках підготовки міста Сквира до відзначення Дня Незалежності України, КП «Сквирське комунальне господарство» працює в посиленому режимі. 20 -21 серпня підприємство активно виконувало заплановані заходи з благоустрою в різних частинах населеного пункту. Підсобні працівники, які беруть участь у громадські роботах, були залучені до прибирання узбіччя по вул. Соборна, Богачевського та Червона. Протягом двох днів тривало викошування газонів і карантинних бур`янів по вул. Гоголя, Незалежності,Київська,Богачевського та пров. Горького. Спеціалісти підприємства займались ремонтними роботами з відновлення зовнішнього вуличного освітлення території парку ім. Максима Рильського , що поблизу районного Будинку культури. У цей період також відбувалось облаштування клумб на площі Героїв Небесної Сотні. Зокрема, завезено та вирівняно грунт для посадки квітів.