Роботи, які виконало КП «Сквираблагоустрій» з 10 березня по 13 березня 2020 року

Дата публікації 13.3.2020 11:40:3

Бригада КП «Сквираблагоустрій» 10 березня виконувала роботи з відновлення зовнішнього вуличного освітлення по частині вулиці Весняна.

Здійснюючи належний догляд за санітарним станом вулиць міста, комунальниці очистили від побутового сміття територію вулиць Богачевського, Соборна, Червона, Максима Рильського, площі Героїв Небесної Сотні та площі Громадських зібрань. Завершено обрізку дерев по вулиці Липовецька (поблизу цвинтаря).

11 березня проведено прибирання частини вулиці Незалежності (між магазином «Хвилинка» та магазином «Калина»).

Робітниками комунального підприємства  вивезено заздалегідь обрізане гілля дерев по вулиці Липовецька. Розпочато роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища, яке утворилося біля цвинтаря, що по вулиці Маслова (масив «Ярки»).

12 березня організовано роботи з благоустрою території парку ім. Максима Рильського. Очищено від сміття трав`яний покрив, дитячий майданчик та обрізано гілля дерев.

Тим часом спеціалісти комунального підприємства відновили зовнішнє вуличне освітлення по провулку Толстого.