Роботи, які виконало КП «Сквираблагоустрій» із 7 по 10 квітня 2020 року

Дата публікації 10.4.2020 11:41:30

Роботи, які виконало КП «Сквираблагоустрій» із 7 по 10 квітня 2020 року

У рамках заходів щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, щоденно здійснюється санітарна обробка дезінфікуючим розчином в громадських місцях.

Спеціалістами господарства відновлено зовнішнє вуличне освітлення по частині провулку Фруктових садів. Завершено очищення прибордюрного каменю по вулиці Липовецька, Богачевського та провулку Каштановий. Комунальниками вивезено рештки гілля дерев із зеленої зони по вулиці Шевченка, яке було заздалегідь зрізане.

Напередодні поминальних днів ведеться активна робота з впорядкування міських кладовищ та прилеглої до них території. Бригадами «Сквираблагоустрою» прибрано цвинтарі масиву «Слобода» і «Ярки», а також ритуальне місце по вулиці Липовецька. У цих процесах задіяно 3 одиниці спеціалізованої техніки.

Жіноча частина колективу підприємства не забуває про весняні клопоти. Ними облагороджено ділянки квітників по вулиці Соборна, Червона та на Площі Героїв Небесної Сотні.