Роботи, які виконало КП «Сквираблагоустрій» із 18 по 22 травня 2020 року

Дата публікації 22.5.2020 11:2:36

Роботи, які виконало КП «Сквираблагоустрій» із 18 по 22 травня 2020 року

У рамках дотримання заходів щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, працівниками КП «Сквираблагоустрій» щоденно проводиться санітарна обробка дезінфікуючим розчином під’їздів багатоквартирних житлових будинків, спортивних і дитячих майданчиків, парків, скверів, автобусних зупинок, інших об’єктів інфраструктури міста Сквира.

Протягом звітного тижня проведено обрізку декоративних кущів по вулиці Соборна та в парку по вулиці Червона, прибрано площу Громадських зібрань, обкошено газони по вулиці Соборна, Богачевського, Максима Рильського, Липовецька, пров. Слобідський, на круговому перехресті вулиць Незалежності, Соборна та Київська, а також у парку імені Максима Рильського та на площі Героїв Небесної Сотні. Здійснено обсапування та полив міських зелених насаджень.

Бригадою комунального господарства вивезено сміття із території міського стадіону імені Почесного працівника фізичної культури та спорту України Л.Х. Шварцбурга. Виконано очищення прибордюрного каменю по вулиці Богачевського. Спеціалісти попрацювали над відновленням вуличного освітлення по вулиці Незалежності (усунення технічних недоліків).