Рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області області попереджають, що основними причинами загибелі людей на пожежі є:

Дата публікації 18.9.2018 14:2:7

- Паління у ліжку в нетверезому стані;

- Необережне поводження з вогнем;

- Порушення правил користування електропобутовими приладами;

- Невміле поводження у разі виникнення пожежі.

Щоб попередити трагедію:

- Не паліть у ліжку, особливо в стані сп’яніння;

- Будьте обережні та уважні при користуванні відкритим вогнем;

- Не залишайте неповнолітніх дітей в квартирах та будинках без нагляду;

- Не залишайте без догляду увімкнені електрообігрівачі;

- Не використовуйте в електричних апаратах захисту, які розташовані в електричних лічильниках, саморобні плавкі вставки «жучки».

- Не користуйтесь несправними електроприладами.

Пам’ятайте, що кинутий непогашений недопалок або сірник можуть призвести до пожежі, а також при виникненні пожежі: необхідно повідомити про це за телефоном «101» . При цьому необхідно  негайно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище. Разом з тим негайно виведіть із квартири чи будинку дітей та людей похилого віку, попередьте сусідів, а також вимкніть електроенергію; не відчиняйте вікна та двері щоб уникнути притоку кисню до осередку пожежі; намагайтесь загасити пожежу ще до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів підручними засобами. Якщо ліквідувати загорання своїми силами не вдалося-негайно залиште будівлю. При неможливості евакуюватися з квартири, вийдіть на балкон і щільно прикрийте за собою двері та покличте на допомогу.

Пам’ятайте, що Ваше життя та життя оточуючих найдорожче понад усе.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області