(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Ринки, салони краси та перукарні міста перевіряють на дотримання карантинних вимог

Дата публікації 20.5.2020 15:24:12
 

Ринки, салони краси та перукарні міста перевіряють на дотримання карантинних вимог

 

На виконання протокольного рішення Робочої наради з питань здійснення контролю за роботою перукарень, салонів краси, закладів торговельного і побутового обслуговування та Сквирського ринку Київської РСС в умовах карантину від 18.05.2020 в місті Сквира розпочала роботу тимчасова робоча група щодо проведення моніторингу суб’єктів господарювання на предмет дотримання та виконання карантинних вимог.

 

Тимчасова комісія, до складу якої входять, зокрема, перший заступник міського голови Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ, головний спеціаліст з соціальних питань загального відділу міської ради Віталій РОГАЧ, представники управління Держпродспоживслужби у Сквирському районі, Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області, проводить роз’яснювальну роботу щодо дотримання рекомендацій з організації протиепідемічних заходів, а саме, чи усі працюють у медичних масках, чи наявні деззасоби, дотримання соціальної дистанції тощо.

20 травня 2020 року перевірено більше 12 перукарень та салонів краси, серйозних порушень не виявлено. Робоча група залишила кожному підприємцю пам’ятку з основними вимогами, визначеними Головним державним санітарним лікарем України.

 

Пов’язані публікації:

Сквирська районна державна адміністрація 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: