Про скликання першої сесії Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області

Дата публікації 10.11.2020 14:31:21

Сквирська міська територіальна виборча комісія

Київської  області  Білоцерківського  району

ПОСТАНОВА

м. Сквира

м. Сквира                                                                                     №  93

"10" листопада  2020 року

Керуючись  частиною 3 статті 37, частиною 3 статтею  283  Виборчого кодексу України Сквирська міська територіальна виборча комісія Білоцерківського району Київської області

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1.   Скликати  першу сесію  Сквирської міської ради на 18 листопада 2020 року у приміщенні Сквирської районної  ради, 3 поверх, великий зал   (вул. Богачевського, 28, м. Сквира ) на 10.00 год.

2.  Уповноважити голову Сквирської міської територіальної виборчої  комісії   Білоцерківського району Київської області  Рудніченко Н.М.  проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Сквирської міської ради та Сквирського міського голови.

3. Цю постанову оприлюднити у встановленому законом порядку.

4. Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Сквирської територіальної виборчої комісії  Рудніченко Н.М.

Голова територіальної виборчої комісії

Н.Рудніченко