Про скликання чергової сорок першої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

Дата публікації 28.5.2019 10:53:13

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

Від 24 травня2019 року   № 23-ОД

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову сорок першусесію Сквирської міської ради VІІ скликання 11червня2019 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податкуна 2020 рік
  3. Про встановлення  туристичного збору на території міста Сквира  на 2020 рік
  4. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам
  3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян