(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про проведення двомісячника санітарної очистки та благоустрою території міста Сквира

Дата публікації 13.3.2019 9:43:4
 

РІШЕННЯ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СКВИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Від 04.03.2019 №1068/103

Про проведення двомісячника санітарної очистки та благоустрою території міста Сквира

 

У зв’язку з покращенням погодних умов, з метою поліпшення стану навколишнього середовища, благоустрою, озеленення міста, територій підприємств, організацій та установ, житлових фондів та прилеглих до них територій, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території міста Сквира, затверджених рішенням сесії Сквирської міської ради №159-10-VІ від 19 травня 2011 року, враховуючи пропозиції членів виконавчого комітету, виконавчий комітет Сквирської міської ради:

В И Р І Ш И В:

  1. Провести двомісячник санітарної очистки та благоустрою території міста Сквира з 4 березня 2019 по 3 травня 2019 року.
  2. Затвердити заходи по проведенню двомісячника санітарної очистки та благоустрою території міста Сквира (додаються).
  3. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, фізичним особам-підприємцям та мешканцям міста вжити заходів щодо проведення санітарної очистки та благоустрою міста на прилеглих та/або закріплених територіях під час проведення двомісячника.
  4. Відповідальність за виконання заходів по проведенню санітарної очистки покласти на комунальне підприємство «Сквирське комунальне господарство», забезпечивши під час проведення двомісячника прибирання та вивезення впорядкованого та упакованого сміття, а також ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палієнка С.І.

Голова виконкому                                                        В.А. Скочко

ЗАХОДИ

по проведенню двомісячника санітарної очистки та

благоустрою території міста Сквира

з 4 березня 2019 по 3 травня 2019 року

  1. Організувати роботу по приведенню в належний стан вулиць та провулків, території підприємств, установ та організацій, індивідуальні господарства громадян, берегів річок, сміттєзвалища, пришляхових лісових смуг обрізку дерев, побілку дерев

Термін: протягом проведення двомісячника

Відповідальні: виконком міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, мешканці міста, комунальне підприємство «Сквирське комунальне господарство»

 

  1. Провести благоустрій власних та прилеглих (закріплених) територій  магазини, торгові точки, кафе.

Термін: протягом проведення двомісячника

Відповідальні: керівники (власники) магазинів, торгових точок, кафе, фізичні особи-підприємці

 

  1. Мобілізувати громадськість міста на благоустрій домоволодінь вулиць біля них, на усунення порушень по розміщенню на вулицях і дорогах будматеріалів, лісоматеріалів, палива та вивід сечових та гнійних стоків, на відновлення стічних канав з метою запобігання незвичайних ситуацій.

Термін: протягом проведення двомісячника

Відповідальні: особи, уповноважені на складання протоколів про адміністративні правопорушення

 

  1. Провести благоустрій Меморіалу Слави.

Термін: протягом проведення двомісячника

Відповідальні: виконком міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, фізичні особи-підприємці, мешканці міста, комунальне підприємство «Сквирське комунальне господарство»

 

  1. Провести роботу з виявлення юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які не уклали угоди (договори) на вивезення ТПВ. Вжити заходів щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності згідно вимог чинного законодавства.

Термін: постійно

Відповідальні: особи, уповноважені на складання протоколів про адміністративні правопорушення

 

  1. Активізувати масово-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання належного санітарного стану, благоустрою міста, недопущенню забруднення навколишнього природного середовища.

Термін: постійно

Відповідальні: члени виконавчого комітету особи, уповноважені на складання протоколів про адміністративні правопорушення

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: