Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської міської ради

Дата публікації 22.9.2023 13:57:10

22.09.2023 року, 09:00 відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської міської ради.

На порядку денному розглядались питання :

1. Про визначення місця розташування та матеріального забезпечення мобільного пункту незламності на території Сквирської міської територіальної громади. Протоколом №11 вирішено:

- Визначено місце розташування мобільного пункту незламності за адресою : м. Сквира, вул. Карла Болсуновського, 20 (зелена зона).

- КП «Благоустрій» забезпечить підключення мобільного пункту незламності до електропостачання.

- Відділ №1 Білоцерківського РУП НП України в Київської області забезпечить охороною мобільний пункт незламності.

2. Про заміну адреси розташування пункту незламності за адресою : м. Сквира, пров. Каштановий, 2. Протоколом №11 вирішено:

- Змінено адресу розташування стаціонарного пункту незламності з м. Сквира, пров. Каштановий, 2 (приміщення Сквирського академічного ліцею №2) на м. Сквира, пров. Володимира Гапоненка, 4 (приміщення Сквирського академічного ліцею).

- Відділ освіти Сквирської міської ради забезпечить передачу матеріально-технічного забезпечення пункту незламності з однієї адреси на іншу. Вся необхідна документація буде проведено у відповідність до чинного законодавства.