(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПОРЯДОК ДЕННИЙ тридцять сьомої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

Дата публікації 20.2.2019 11:41:12
 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять сьомої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 1. лютого 2019 року
 1. Про затвердження звіту про виконання  бюджету м. Сквира за  2018 рік.

А-1-37 ВНЕСЕНО Про затвердження Програми по капітальному ремонту, будівництву та реконструкції об’єктів соціально-культкрної сфери.

 1. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.
 2. Про розгляд звернень голови Сквирської РДА та начальника управління соціального захисту населення щодо забезпечення пільгового перевезення пасажирів.

А-2-37 ВНЕСЕНО Про внесення змін у рішення сесії №668-30-VII від 21 червня 2018 року щодо надання пільг Сквирському Комунальному підприємству зі сплати земельного податку.

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В.начальник відділу бухгалтерського обліку.

А-3-37 ВНЕСЕНО Про звернення Сквирської міської ради щодо необхідності якнайшвидшого прийняття проектів Законів України № 9518 та № 9519, спрямованих на спрощення розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та суттєвого зменшення податків при придбанні автомобілів (реєстраційний номер 9518 та реєстраційний номер 9519).

ДОПОВІДАЄ: Скочко В. А. – Сквирський міський голова.

А-4-37 ВНЕСЕНО Про розгляд звернення КП «СКГ» щодо зняття з балансу  комунального підприємства одноповерхових, багатоквартирних будинків, згідно Порядку списання об'єктів (основних засобів) комунальної власності м. Сквира.

 ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу.

 1. Про затвердження графіку роботи сесій та постійних комісій Сквирської міської ради на І півріччя 2019 року.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-б в м. Сквира.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Рясна-Логвинюк Ю.Ю. для будівництва та обслуговування індивідуального гаража.
 7. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці площею 0,097 га, яка знаходиться у власності  Дубянського Анатолія Володимировича.
 8. Про розгляд звернення керівника Благодійної організації  благодійний фонд  «Екобіосистеи – «Асоціація горіхівництва Сквирщини»» Орла О.Б. щодо відведення земельних ділянок в межах м. Сквира.
 9. Про припинення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Максима Рильського,31.
 10. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м.Сквира, вул.Максима Рильського,31.
 11. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м.Сквира, вул.Соборна, біля номера 11.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташовані по вул. Богачевського, 28  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої планується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для розміщення та експлуатації дорожнього сервісу Сквирській міській раді в межах Сквирської міської ради по вул.Незалежності, б/н Київської області.
 14. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки площею 10,7900 га, що надається в оренду ТОВ «НЕРТУС ЛТД», яка розташована в межах Сквирської міської ради.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Реїнт Євгенії Борисівні по вул.Шевченка б/н, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дейнека Ніні Петрівні по вул. Гагаріна, 26  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Піщаній Галині Григорівні по вул. Слобідська,37  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Юрчук Галині Станіславівні по вул. Успенська,12  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Матеєнко Галині Степанівні по вул. Мельника, 26 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Шендерівській Людмилі Степанівні по вул. Польова, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Яковлюку Олександру Анатолійовичу та  Яковлюку Владиславу Олександровичу по вул. Чкалова,13  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Алейніковій Лідії Іванівні по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Збаращенко Людмилі Володимирівні по вул.Миру,29  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Вінніченку Олександру Петровичу по вул. Успенська, 16  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кривому Івану Анатолійовичу по вул. Пустоварівська,9 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кривому Івану Анатолійовичу по вул. Пустоварівська,9 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Савченко Олександрі Миколаївні по вул. Піщана,18 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гальчинській Аллі Вікторівні по вул. Мічуріна,62  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Корзун Людмилі Леонтіївні по вул. Чумацька,53  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянці Намовлюк Ользі Михайлівні, громадянину Намовлюку Дмитру Дмитровичу по вул. Польова,53  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Гашенко Микола Сергійович».
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Герасименко Катерині Іванівні по вул. Мічуріна,45  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Каюткіній Альоні Петрівні по вул. Польова,83  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Данилюк Катерині Болеславівні по вул.Академіка Кононського, 5 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Васьківському Юрію Болеславовичу по вул.Академіка Кононського,7  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

Міський голова                                                           Скочко В.А.

 

№1 Проект РІШЕННЯ

 

Про затвердження звіту про виконання бюджету

міста Сквира за 2018 рік    

Заслухавши та обговоривши звіт про виконання бюджету міста Сквира за 2018 рік, відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити звіт про виконання бюджету міста Сквира за 2018 рік по доходах у сумі двадцять п’ять  мільйонів чотириста сорок п’ять  тисяч двісті сімнадцять  ( 25445217) гривень (таблиця 1) і по видатках у сумі двадцять вісім мільйонів триста вісімдесят три тисячі  п’ятсот дев’яносто дев’ять  ( 28383599) гривень (таблиця 2) з перевищенням видатків над доходами в сумі два мільйони дев’ятсот тридцять вісім  тисяч триста вісімдесят дві ( 2938382) гривні, в тому числі:

1.1. По загальному фонду міського бюджету по доходах у сумі двадцять чотири мільйони сімсот дві  тисячі шістсот вісім   (24702608) гривень (таблиця 1) і по видатках у сумі п'ятнадцять  мільйонів сто сорок одна тисяча шістсот дев’ять (15141609) гривень (таблиця 2) з перевищенням доходів над видатками в сумі дев’ять мільйонів п’ятсот шістдесят  тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять  (9560999) гривні.

1.2. По спеціальному фонду міського  бюджету по доходах у сумі сімсот сорок дві  тисячі шістсот дев’ять  (742609) гривні і по видатках у сумі тринадцять  мільйонів двісті сорок одна  тисяча дев’ятсот дев’яносто  (13241990) гривень з перевищенням видатків над доходами  в сумі дванадцять мільйонів чотириста дев’яносто дев’ять   тисяч триста вісімдесят одна (12499381) гривні.

2. Рішення підлягає публікації в районні газеті «Вісник Сквирщини» або на офіційному сайті Сквирської міської ради http://skvira-rada.gov.ua та вступає в силу з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                            В.А.Скочко

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

про виконання бюджету міста Сквира за 2018 рік

Дохідна частина зведеного бюджету міста Сквира за 2018 рік виконана в сумі 25445217 грн., при планових показниках з урахуванням змін на звітний період 25819999 грн., що становить 98,5% виконання. Відсоток виконання до початкового затвердженого річного показника склав 106,5 %.

Дохідна частина загального фонду бюджету міста Сквира за  2018 рік виконана в сумі  24702608  грн.,  при планових показниках на звітний період 25086455 грн., що становить 98,5 % виконання.

Основними джерелами наповнення дохідної частини бюджету міста є «Єдиний податок», питома вага якого в загальній сумі надходжень податків і зборів становить відповідно 44%, сума надходжень за 2018 рік становить  10830838 грн., плановий показник виконано на 97,8 відсотка.

Найбільшими платниками даного податку в звітному році були:

 • ТОВ «Енергобюджет» - 284997 грн.;
 •  ТОВ «Будінвест контакт» - 286352 грн.;
 •  ТОВ «Торговий дім Грона» - 284843 грн.;
 • ФОП Ратовський І.О. – 272373 грн.;
 • ФОП Нестерук О.О. – 258587 грн.;
 • ФОП Юрченко Ю.П. – 231726 грн.

Також акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, акцизний податок з виробленого в Україна та ввезеного на митну територію України пального, частина якого зараховується до бюджетів місцевого самоврядування. Питома вага даного податку в загальній сумі надходжень загального фонду міського бюджету становить 27,0 %, загальна сума надходжень за звітний період складає  6572625 грн., плановий показник виконано на 98,5 відсотка.

 Найбільшими платниками даного податку в звітному році були:

 • АТБ «Маркет» - 936820 рн.;
 • ТОВ ОККО-Рітейл» - 94243 грн.;
 • ТОВ «Альянс Холдинг» - 32580грн.

Наступним по значенню бюджетоутворюючим податком є «Податок на майно», який включає плату за землю, транспортний податок, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, загальна сума надходжень податку на майно  за 2018 рік складає 5243476 гривень, що становить 96,9% до планового показника. Надходження плати за землю у звітному періоді склали - 4679298 грн., податку на нерухоме майно – 480845 грн., транспортного податку - 83333 гривень.

 Найбільшими платниками орендної плати були:

 • ТОВ «КХП» - 2157560 грн.;
 • ПП «Агро-Верес» - 184407 грн.;
 • ВАТ «Київоблгаз» - 179814 грн.

Неподаткові надходження  до загального фонду бюджету міста склали

1903669 грн., або 8,0 % надходжень, в тому числі плата за надані адміністративні послуги за рік склала 1446908 гривень. 

До спеціального фонду бюджету міста Сквира  за 2018 рік надійшло 742609  грн., що становить 101,2 % до планового показника.

Джерелом наповнення дохідної частини спеціального фонду бюджету міста Сквира у звітному періоді 2018 року були кошти екологічного податку надходження якого становлять 79327 грн., власні надходження бюджетної установи (Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів) – 28 551 грн. та кошти від продажу землі не с/г призначення – 256904 гривень. 

 Видаткова частина загального фонду бюджету міста Сквира за  2018 рік виконана в обсязі 15141609 грн., що становить 99,2 % до бюджетних призначень звітного періоду.

На благоустрій міста із загального фонду міського бюджету використано

4733589 гривень.

На утримання та розвиток інфраструктури доріг (зимове утримання вулично –дорожньої мережі, поточний ремонт доріг )  у звітному періоді  2018 року використано 2071513 гривень.

На відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово –комунальні послуги, що затверджувались або погоджувались органом місцевого самоврядування та розміром економічно – обґрунтованих витрат на їх виробництво за рік спрямовано 2423000 гривень.

На утримання органу місцевого самоврядування використано  5118264 грн., що становить 98,6 % до бюджетних призначень  звітного   періоду.

На виконання заходів передбачених місцевими цільовими програмами за  2018 рік  використано 15561925 грн. ( загальний та спеціальний фонд бюджету)  в тому числі:

 • Програма розвитку житлово-комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік – 8313782 грн
 • Програма ефективної роботи та реформування житлово – комунального господарства м.Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік – 6123353 грн.,
 • Програма соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквири на 2018-2020 роки – 491194 грн.,
 • Програма відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2015-2017 роки профінансовано видатки в сумі - 131272 грн.,
 • Програма  розвитку фізичної культури і спорту на 2018 рік у місті Сквира – 109973 гривень,
 • Програма охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Сквира на 2016-2021 роки – 23800 гривень,
 • Програма організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2018 рік – 28551 гривень,
 • Програма фінансової підтримки  громадської організації «СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО СКВИРЩИНИна 2018 рік» - 40000 грн. 
 • Комплексна програма профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у м.Сквира на 2017-2019 року – 300 000 гривень.

Крім того, було профінансовано поточний трансферт районному бюджету  в сумі 10 888 грн. для придбання вакцини проти вірусу кору для людей, які віднесено до груп ризику віком від 18 до 30 років та придбання оздоровчих путівок дітям учасників АТО.

Видатки спеціального фонду міського бюджету за 2018 рік  склали 13241990 гривень, що становить 91,1 % до бюджетних призначень звітного періоду.

в тому числі :

 • капітальні видатки на утримання органу місцевого самоврядування склали 136 766 гривень (придбання меблів та оргтехніки); 

капітальні видатки з організації благоустрою міста склали 3580193 грн.,в тому числі на капітальний ремонт прибудинкової території по вул.Київська ,5 використано 840391 грн.,  капітальний трансферт для КП «СКГ» профінансовано в сумі  757900 грн.( придбання трактора, придбання  бульдозера, придбання багаторічних насаджень), виготовлення ПКД на капітальний ремонт вуличного освітлення вулиць міста – 232687 грн. капітальний ремонт дорожнього покриття пiд'їздів до буд №7,9,11,13,15, 21,23 по вул.Набережна, м.Сквира – 463544 грн., будівництво  дитячих майданчиків по вул. Успенській, Шевченка та пров.Мічуріна – 300000 грн. капітальний ремонт вуличного освітлення вул..Соборна, Липовецька та пров.Якушкіна, вул..Незалежності, Маслова, Фруктових садів, пров.Білякова – 1066980 грн.       

 • капітальний трансферт бюджетам інших рівнів (державний бюджет) профінансовано в сумі 300 000 грн. на капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Сквирського ВП );
 • профінансовано капітальний трансферт для КП «СКГ»  в сумі  3047746 грн. в тому числі видатки по об’єктах:  «Будівництво свердловини на масиві Слобода в м.Сквира» та  «Реконструкція водонапірної станції №8 в м.Сквира Київської області» та «Будівництво ВНС №9 в м.Сквира»  ;
 • капітальні видатки на утримання та розвиток  об’єктів транспортної інфраструктури склали 2904810 грн., в тому числі оплачено коригування проектно – кошторисної документації на капітальний ремонт доріг по вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Громова провул.Медовий, вул.Залізнична   в  місті Сквира в сумі 107 253 грн., та  профінансовано видатки на оплату будівельних робіт  по об»єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. Набережна в м.Сквира» в сумі 1334674 гривень, «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул..Громова, пров.Медовий – 1462883 грн.
 • субвенції з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів використано 1177005 грн.
 • капітальні видатки на реалізацію інших заходів щодо соціально – економічного розвитку територій  склали 1251406 грн.

 

        

         Заступник міського голови

з економічних питань                                                Л.В.Сергієнко

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку

та кадрової роботи – головний бухгалтер               М.В.Тернова

 

ВНЕСЕНО №А-1-37 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми «Будівництва (реконструкції, капітального ремонту) обєктів комунальної власності та соціально-культурного розвитку територіальної громади міста Сквира на 2019 рік

 

Відповідно до вимог ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст.26, ст.64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення громадян, пропозиції комісії з питань планування бюджету та фінансів і  виконавчого комітету,  Сквирська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити  Програму   «Будівництва (реконструкції, капітального ремонту) об’єктів комунальної власності та соціально-культурного розвитку територіальної громади міста Сквира на 2019 рік (додаток №1).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря  Сквирської міської ради Бондар В.О.

 

Міський голова                                                       В.А.Скочко

 

м. Сквира

21 лютого  2019 року

№…-37–VІІ

 

ПОГОДЖЕНО:

 

  Секретар міської ради                                                    В.О.Бондар

 

Керуючий справами виконавчого комітету                 М.М.Іщенко

 

  Начальник юридичного відділуміської ради                О.М.Сікорська

 

 

Додаток №1 до

до проекту рішення сесії Сквирської міської ради

№  37-VII від 21 лютого 2019 року

 

 

ПРОЕКТ

 

ПРОГРАМА

«Будівництва (реконструкції, капітального ремонту) об’єктів комунальної власності та соціально – культурного розвитку територіальної громади міста Сквира

       на 2019 рік »

м. Сквира

1. Загальна характеристика програми

«Будівництва (реконструкції, капітального ремонту) об’єктів

комунальної власності та соціально - культурного розвитку територіальної громади міста Сквира

         на 2019рік»

 

1

Ініціатор розроблення програми:

Виконавчий комітет Сквирської міської ради

2

Розробник програми

Виконавчий комітет Сквирської міської ради

3

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Сквирської міської ради

4

Учасники програми

комунальні підприємства, ТОВ,ФОП, СПД які працюють у сфері надання будівельних послуг

5

Терміни реалізації програми

2019 рік

6.1

Етапи виконання програми

 

1рік

7

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього тис. грн.:

 

7.1

- з них коштів міського бюджету, тис.грн.

 

7.2

- кошти інших бюджетів, тис.грн.

-

7.3

- не бюджетні кошти, тис.грн

-

 

 

Секретар міської ради                                                     В.О.Бондар

 

 

 1. Загальна характеристика (паспорт) програми.

 

Програму розроблено відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про благоустрій населених пунктів», «Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів України», «Правил благоустрою та утримання територій міста Сквира».

 

1.2. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма, цільова група та кінцеві бенефіціари.

 

Сучасний стан об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Сквира, які перебувають на балансі бюджетних установ, організацій, здебільшого, знаходиться в незадовільному стані зі значним фізичним зносом та є морально застарілими. Через відсутність достатнього фінансування об’єктів капітального будівництва в попередніх періодах, проведення ремонтів зосереджувалось виключно на усунення першопричин. Не застосовувся комплексний підхід цілісності ремонту об’єкту.

На сьогодні існує ряд проблемних питань:

- незадовільний технічний стан будівель соціально - культурних, закладів, інших організацій та зношеність їх інженерних, а також санітарно-технічних мереж;

- низькій рівень енергозбереження та енергоефективності будівель культурної інфраструктури міста;

-

- зношеність елементів благоустрою;

- не достатньо розвинуті туристично-рекреаційні можливості міста;

- моральний та фізичний знос міського стадіону та парків для культурного відпочинку в місті;

- незадовільний стан колишнього кінотеатру «Зірка».

Цільовою групою програми є апарат міськвиконкому, комунальних підприємств та закладів, підприємці, керівники підприємств та організації міста, населення міста. Кінцевими бенефіціарами програми є жителі міста, які отримують послуги в закладах бюджетної сфери.

Програма відповідає пріоритетним напрямкам розвитку міста.

Дану програму розроблено вперше.

 

1.3. Мета та завдання Програми.

 

Мета Програми: полягає у реалізації державної політики у сфері будівництва, реконструкції, капітального ремонту, благоустрою населених пунктів, підвищення ефективності використаних об’єктів відповідно до їх функціонального призначення для забезпечення сприятливих та комфортних умов життєдіяльності людини.

 

Завдання Програми:

1.  Здійснення будівництва, реконструкцій, капітальних ремонтів об’єктів культурної інфраструктури територіальної громади  міста Сквира.

Ресурсне забезпечення міської  програми наведено в додатку № 2.

Заходи програми будуть реалізовані за рахунок фінансування з міського бюджету та фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел не заборонених законодавством.

Успішне виконання заходів Програми потребує також фінансування за

рахунок коштів державного бюджету. Таким чином, можливе співфінансування заходів Програми за рахунок коштів субвенції з державного бюджету і коштів державного фонду регіонального розвитку за наявності відповідних бюджетних призначень на відповідний рік, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

 Головним розпорядником бюджетних коштів на реалізацію Програми є

Виконавчий комітет Сквирської міської ради.

 

 

1.4. Система управління та контролю за ходом виконання програми.

 

З метою дотримання принципу колегіальності, компетентності та прозорості організаційного та фінансового забезпечення реалізації програми координацію та контроль покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, та комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Заходи сформовано відповідно до завдань Програми, можуть доповнюватись та корегуватись за ініціативою депутатських комісій Сквирської міської ради, управління житлово-комунального господарства.

Напрямки та заходи наведені в додатку № 3.

 

1.5. Внесення змін до міської програми.

 

Коригування напрямів діяльності, заходів та обсягів, джерел фінансування Програми здійснюватиметься за необхідністю.

Рішення про внесення змін до Програми приймається сесією міської ради.

 

 

1.6. Припинення виконання міської програми.

 

Виконання програми припиняється після закінчення встановленого строку її реалізації. Відповідний виконавець складає заключний звіт про результати виконання програми подає його для розгляду постійній комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів.

Виконання міської програми припиняється достроково в разі втрати актуальності її основної мети за поданням відповідального виконавця Програми та погодженням профільної постійної комісії міської ради. Рішення про дострокове припинення дії Програми приймає міська рада

 

Секретар міської ради                                                               В.О.Бондар

 

 

даток № 3 до Програми

«Будівництва (реконструкції, капітального ремонт)у об’єктів комунальної власності територіальної громади  міста Сквира» на 2019р

Напрями діяльності міської  програми

«Будівництва (реконструкції, капітального ремонту) об’єктів

комунальної власності та соціально-культурного розвитку територіальної громади міста Сквира»

         на 2019 – 2023 рр.

№ з/п

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

№ з/п

Перелік заходів програми

Термін виконан-ня заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовані обсяги фінансування (вартість), тис.грн.

Всього тис. грн.

 

2019р.

2020р.

2021р.

2022р.

2023р.

 

1

2

 

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

Реконструкція соціально – культурних закладів міста

1.1.

Реконструкція будинку кінотеатру під «Адміністративно-культурний муніципальний центр»

 2019рік.

переможець відбору виконавців будівельних робіт

місцевий бюджет

 

 

       
                             

 

Секретар міської ради                                                             В.О.Бонда

 

Додаток № 2 до програми «Будівництва (реконструкції, капітального ремонту) об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Сквира» на 2019 р.

Ресурсне забезпечення міської  програми

«Будівництва (реконструкцїя, капітального ремонту) об’єктів

комунальної власності територіальної громади міста Сквира»

         на 2019р.

тис. грн.             

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

І етап виконання програми

Всього витрат на виконання програми в тис. грн..

2019р.

2020р.

2021р.

2022р.

2023р.

 

1

2

3

4

5

6

8

Обсяг ресурсів всього, в тому числі:

 

 

 

 

 

 

державний бюджет

-

-

-

-

-

 

обласний бюджет

-

-

-

-

-

 

міський бюджет

 

 

 

 

 

 

кошти не бюджетних джерел

-

-

-

-

-

 

 

Секретар міської ради                                             В.О.Бондар

 

№2 Проект РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до рішення сесії Сквирської

міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року

„Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”

 

Керуючись ч.5 ст.23 та п.7 ст. 78 Бюджетного кодексу України, відповідно до п.23 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення сесії міської ради від 19 грудня 2018 року №848-36-VІІ „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік” та в додатки № №3, №6, №7, які є невід’ємною частиною цього рішення, виклавши їх у новій редакції.

2. Пропозиції до цього рішення є невід’ємною його частиною.

3.Затвердити розпорядження Сквирського міського голови №49-ОД від 28.12.2018 року.

4. Рішення підлягає публікації в районні газеті «Вісник Сквирщини» та/або на офіційному сайті Сквирської міської ради http://skvira-rada.gov.ua.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів міської ради.

 

Міський голова                                                           В.А.Скочко

ПРОПОЗИЦІЇ

до проекту рішення сесії Сквирської міської ради № -37–VІІ від 21 лютого 2019 року «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VII від 19 грудня 2018 року «Про бюджет міста Сквира на 2019 рік»

 

1. Керуючись частиною 5 статті 23 та частиною 7 статті 78 Бюджетного кодексу України відповідно до п.23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», затвердити зміни до бюджетних призначень бюджету міста Сквира на 2019 рік:

1.1.  В зв’язку з виниклою необхідністю термінового виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція будинку кінотеатру під «Адміністративно – культурний муніципальний центр» здійснити перерозподіл бюджетний призначень спеціального фонду таким чином:

Зменшити видатки за

 • КПКВК 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об`єктів» на суму 100000,00 грн.(об’єкт "Капітальний ремонт тротуару по вулиці Соборна в місті Сквира Київської області" з виготовленням ПКД);
 • КПКВК 0117442 «Утримання та розвиток інших об`єктів транспортної інфраструктури» КЕКВ 3132 ««Капітальний ремонт інших об`єктів» на суму 98228,00 гн.(об’єкт «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Піщана  в м.Сквира»)

Збільшити фінансовий ресурс міської цільової «Програми будівництва (реконструкції, капітального ремонту) об’єктів комунальної власності та соціально – культурного розвитку територіальної громади міста Сквира

на 2019 рік » за КПКВК 0117370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об`єктів» на суму 198228,00 грн. (об’єкт «Реконструкція будинку кінотеатру під «Адміністративно – культурний муніципальний центр»).

 

№ 3 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про розгляд звернень голови Сквирської  РДА

та начальника управління соціального захисту

населення щодо забезпечення пільгового перевезення пасажирів

 

Розглянувши звернення голови Сквирської районної державної адміністрації вх.№20 від 16 січня 2019 року та звернення начальника управління соціального захисту населення вх.№489 від 13 грудня 2018 року, враховуючи пропозиції постійних комісій міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сквирська міська рада VІІ скликання

 

        

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Доручити виконавчому комітету Сквирської міської ради вивчити питання щодо забезпечення пільгового перевезення пасажирів. Визначити обсяги фінансування всіх пільгових категорій населення.
 2. За результатами вивчення розробити міську цільову Програму  щодо забезпечення пільгового перевезення пасажирів.
 3. Контроль за виконанням даного рішення лишаю за собою.

 

Міський голова                                                              В.А.Скочко

 

№ А-2-37 Проект РІШЕННЯ (РОЗДРУКОВАНО ОКРЕМО)

 

№ А-3-37 Проект РІШЕННЯ

 

Про звернення Сквирської міської ради щодо необхідності якнайшвидшого прийняття проектів Законів України № 9518 та № 9519, спрямованих на спрощення розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та суттєвого зменшення податків при придбанні автомобілів (реєстраційний номер 9518 та реєстраційний номер 9519)

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сквирська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Схвалити звернення Сквирської міської ради до Голови Верховної Ради України А. Парубія щодо необхідності якнайшвидшого прийняття проектів Законів України № 9518 та № 9519, спрямованих на спрощення розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та суттєвого зменшення податків при придбанні автомобілів.

2.Рішення надіслати Голові Верховної Ради України А. Парубію та народним депутатам України.

3.Звернення оприлюднити в засобах масової інформації.

 1. Контроль за виконання рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Міський голова                                                         В.А.Скочко

 

№А-4-37 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про погодження зняття

з балансу одноповерхових будинків

 

Розглянувши звернення начальника КП «Сквирське комунальне господарство» про погодження зняття з балансу одноповерхових багатоквартирних будинків згідно переліку, відповідно до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 301, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Погодити зняття з балансу одноповерхових багатоквартирних будинків згідно списку, що додається (додаток 1)
 2. Дане рішення опублікувати в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палієнка С.І.

 

 

Міський голова                                                          В. А. Скочко

 

Додаток 1

до рішення сесії

Сквирської міської ради

№…37-VІІ

від 21 лютого 2019 року

 

Список

одноповерхових будинків, які знаходяться на балансі

 КП «Сквирське комунальне господарство»

 

№ п/п

Назва вулиць

№ будинку

К-сть квартир

Рік забудови

Загальна площа

1.

Гоголя

15

5

1902

192,40

2.

Пр.Гоголя

20

3

1902

116,9

3.

Гоголя

19

4

1907

150,0

4.

Гоголя

21

5

1905

154,8

5.

Гоголя

24

4

1900

132,91

6.

Гоголя

36

3

1908

104,52

7.

Гоголя

38

2

1918

114,6

8.

Пр. Горького

2

2

1917

147,21

9.

пр.Горького

4

3

1918

141,1

10.

Пр..Горького

18

4

1900

176,33

11.

Слобідська (Щорса)

1

5

1905

131,9

12.

Слобідська (Щорса)

2

4

1910

200,06

13.

Шевченко

2

2

1962

64,89

14.

Шевченко

13

5

1915

237,9

15.

Шевченко

44

4

1918

239,2

16.

Шевченко

48

3

1910

90,28

17.

Каштановий (Володарського)

3

2

1905

132

18.

Каштановий(Володарського)

7

2

1905

112,1

19.

Соборна (Леніна)

3

4

1905

212,6

20.

Соборна (Леніна)

6

1948

173,58

21.

Соборна (Леніна)

9

5

1894

167,3

22.

Соборна (Леніна)

13

6

1900

226,94

23.

Соборна (Леніна)

15

4

1905

116,1

24.

Соборна (Леніна)

28

2

1910

100,7

25.

Соборна (Леніна)

34

9

1900

240,73

26.

Соборна (Леніна)

69

3

1905

128,96

27.

Соборна (Леніна)

71

11

1915

267,6

28.

Незалежності (К.Лібкнехта)

1

6

1960

120,81

29.

Незалежності(К.Лібкнехта)

7

7

1900

235,8

30.

Незалежності(К.Лібкнехта)

8

2

1950

73,8

31.

Пр..Незалежності(К.Лібкнехта)

9

1

1962

67,66

32.

Пр..Незалежності(К.Лібкнехта)

11

1

1962

63,39

33.

Пр..Незалежності(К.Лібкнехта)

13

2

1962

60,98

34.

Незалежності (К.Лібкнехта)

14

3

1905

229,7

35.

Незалежності (К.Лібкнехта)

22

3

1885

167,12

36.

Незалежності (К.Лібкнехта)

37

4

1906

164,7

37.

Незалежності (К.Лібкнехта)

66

3

1918

121,5

38.

Незалежності (К.Лібкнехта)

130

3

1900

89,26

39.

Незалежності (К.Лібкнехта)

139

7

1938

293,5

40.

Ч.Площа (Червона)

10

3

1910

100,6

41.

Ч.Площа (Червона)

11

3

1905

242,19

42.

Ч.Площа (Червона)

24

3

1911

158,7

43.

Ш.Алейхема

14

4

1960

134,36

44.

М.Рильського (К.Маркса)

30

8

1908

249,56

45.

М.Рильського  (К.Маркса)

33

3

1900

124,14

46.

М.Рильського (К.Маркса)

38

6

1959

228,4

47.

М.Рильського (К.Маркса)

40

3

1918

199,8

48.

М.Рильського (К.Маркса)

43

3

1918

116,7

49.

М.Рильського (К.Маркса)

54

2

1900

60,0

50.

М.Рильського (К.Маркса)

56

3

1882

118,49

51.

Богачевського

13

2

1889

83,5

52.

Богачевського

37

3

1900

127,9

53.

Богачевського

44

4

1910

105,47

54.

Богачевського

45

3

1910

81,03

55.

Богачевського

59

6

1894

191,2

 

 

 

 

 

 

56.

Богачевського

83

2

1910

160,53

57.

Богачевського

21

2

 

144

58.

Київська

8

2

1900

225,57

59.

Якушкіна

4

2

1968

80,0

60.

Молокова

1

10

1888

284,29

61.

Липовецька (Р.Люксембург)

2

6

1915

241,4

62.

Липовецька (Р.Люксембург

4

3

1915

182,4

63.

Липовецька (Р.Люксембург)

9

2

1910

123,51

64.

Липовецька (Р.Люксембург

22

4

1910

91,0

65.

Липовецька (Р.Люксембург)

23

2

1962

71,12

66.

Липовецька (Р.Люксембург

27

8

1912

215,1

67.

Липовецька (Р.Люксембург)

28

2

1910

121,0

68.

Липовецька (Р.Люксембург

30

7

1905

188,44

69.

Липовецька (Р.Люксембург)

32

3

1959

110,49

70.

Липовецька (Р.Люксембург

35

4

1902

162,56

71.

Липовецька (Р.Люксембург)

43

5

1803

192,6

72.

Липовецька (Р.Люксембург

45

6

1903

189,2

73.

Липовецька (Р.Люксембург)

47

4

1902

188,05

74.

Липовецька (Р.Люксембург

49

2

1900

87,61

75.

Липовецька (Р.Люксембург)

59

4

1915

125,07

76.

Липовецька (Р.Люксембург

81

2

1916

78,35

77.

Коцюбинського

5

2

1918

131,2

78.

Плугатаря

14

2

1968

80,0

79.

Плугатаря

16

2

1968

80,0

80.

Ковельмана

3

2

1987

78,4

81.

Абрикосова (Крупської)

17

2

1961

70,27

82.

Пр..Слобідський

3

1

1994

113,7

83.

Зализнична

7

1

1965

93,0

84.

Відродження

22

1

1992

100,7

 

         Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів               С. І. Палієнко

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №4

 

Про затвердження графіку роботи сесій та постійних комісій

Сквирської міської ради на І півріччя 2019 року

        

Враховуючи пропозиції постійних комісій міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сквирська міська рада VІІ скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити графік роботи сесій Сквирської міської ради на І півріччя 2019 року, згідно додатку 1, з можливим уточненням дати проведення наступної сесії, на попередньому засіданні.
 2. Затвердити графік роботи постійних комісій Сквирської міської ради на І півріччя 2019 року, згідно додатку 2, з можливим уточненням дат проведення наступних засідань.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Сквирської міської ради Бондар В.О.

 

 

Міський голова                                                              В.А.Скочко

Додаток 1

до рішення сесії

Сквирської міської ради

№…37-VІІ

від 21 лютого 2019 року

 

Графік роботи

сесій Сквирської міської ради на І півріччя 2016 року

Дата пленарного засідання

Пленарне засідання

Примітка

11.04.2019

Чергова сесія Сквирської міської ради

 

16.05.2019

Чергова сесія Сквирської міської ради

 

11.06.2019

Чергова сесія Сквирської міської ради

 

 

 

Секретар міської ради                                              В. О. Бондар

 

Додаток 2

до рішення сесії

Сквирської міської ради

№…-37-VІІ

від 21 лютого 2019 року

Графік роботи постійних комісій Сквирської міської ради на І півріччя 2016 р

Дата засідання комісії

Назва комісій

Примітка

09.04.2019

Постійна комісія з питань планування бюджету та фінансів

Постійна комісія з питань землекористування, будівництва та архітектури

 

04.04.2019

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, молоді, освіти, культури та охорони здоров’я

Постійна комісія з питань благоустрою, комунального господарства та охорони навколишнього середовища

 

10.04.2019

Постійна комісія міської ради за потребою

 

14.05.2019

Постійна комісія з питань планування бюджету та фінансів

Постійна комісія з питань землекористування, будівництва та архітектури

 

10.05.2019

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, молоді, освіти, культури та охорони здоров’я

Постійна комісія з питань благоустрою, комунального господарства та охорони навколишнього середовища

 

15.05.2019

Постійна комісія міської ради за потребою

 

07.06.2019

Постійна комісія з питань планування бюджету та фінансів

Постійна комісія з питань землекористування, будівництва та архітектури

 

06.06.2019

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, молоді, освіти, культури та охорони здоров’я

Постійна комісія з питань благоустрою, комунального господарства та охорони навколишнього середовища

 

10.06.2019

Постійна комісія міської ради за потребою

 

Секретар міської ради                                              В. О. Бондар

 

№5 Проект РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам

 

Розглянувши заяви громадян, матеріали земельно-кадастрової документації, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Закон України «Про землеустрій», враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 1. Надати дозвіл громадянам на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд для надання у власність, згідно додатку №1.
 2. Розробку технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
 3. Відповідно до норм чинного законодавства, подати на розгляд сесії розроблену відповідною землевпорядною організацією технічну документацію щодо встановлення меж земельних ділянок для прийняття рішення про її затвердження та надання у власність земельних ділянок громадянам.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                           В.А. Скочко

№6 Проект РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельних ділянок громадянам

 

Розглянувши заяви громадян, матеріали земельно-кадастрової документації, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Надати дозвіл громадянам на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства (Додаток 1).
 2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
 3. Відповідно до норм чинного законодавства, подати на розгляд сесії розроблений відповідною землевпорядною організацією проект землеустрою для прийняття рішення про його затвердження та надання у власність земельних ділянок громадянам.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№7 Проект РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації

щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться

у спільній сумісній (частковій) власності громадян

 

Розглянувши заяви громадян, матеріали земельно-кадастрової документації, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Закон України «Про землеустрій», враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Надати дозвіл громадянам на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд для надання у власність, згідно додатку №1.
 2. Розробку технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
 3. Відповідно до норм чинного законодавства, подати на розгляд сесії розроблену відповідною землевпорядною організацією технічну документацію щодо встановлення меж земельних ділянок для прийняття рішення про її затвердження та надання у власність земельних ділянок громадянам.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№8 Проект РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення в постійне

користування земельної ділянки несільськогосподарського

призначення  Свято – Успенській парафії

Української  Православної  Церкви

по вул. Соборна, 69-б в м. Сквира

        

Розглянувши клопотання Свято – Успенської парафії Української Православної  Церкви  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0065 га по вул. Соборна, 69-б в м. Сквира, наявні документальні матеріали, керуючись п.34 ч.1. ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про землеустрій”, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Надати дозвіл Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0065 га по вул. Соборна, 69-б в м. Сквира.

      Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

 1. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
 2. Розроблений відповідно до чинних норм законодавства, проект землеустрою подати на розгляд міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                            В.А. Скочко

 

№9 Проект РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення в постійне

користування земельної ділянки несільськогосподарського

призначення Свято – Успенській парафії Української

Православної  Церкви

по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира

         Розглянувши клопотання Свято – Успенської парафії Української Православної  Церкви  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0451 га по вул. Соборна, 30-а в м. Сквира, наявні документальні матеріали, керуючись п.34 ч.1. ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про землеустрій”, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Надати дозвіл Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0451 га по вул. Соборна, 30-а в м. Сквира.

      Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

 1. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
 2. Розроблений відповідно до чинних норм законодавства, проект землеустрою подати на розгляд міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                            В.А. Скочко

 

№ 10 Проект РІШЕННЯ

 

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність

гр. Рясній-Логвинюк Юлії Юріївні

земельної ділянки для будівництва

та будівництва та обслуговування

індивідуального гаража

по вул. Богачевського, 55 б в м.Сквира

 

            Розглянувши заяву гр. Рясної-Логвинюк Юлії Юріївни, щодо надання у власність земельної ділянки загальною площею 0,0065 га по вул. Богачевського, 55 б м. Сквира, для будівництва індивідуального гаража, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Надати дозвіл громадянці Рясній-Логвинюк Юлії Юріївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0065 га по вул. Богачевського, 55 б у м.Сквира. Кадастровий номер земельної ділянки: 3224010100:01:057:0017.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів.

 1. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
 2. Виготовлений проект землеустрою подати на розгляд сесії міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                          В.А. Скочко

 

№11 Проект РІШЕННЯ

 

Про присвоєння юридичної адреси

земельній ділянці площею 0,097 га,

яка знаходиться у власності

Дубянського Анатолія Володимировича

 

Розглянувши заяву гр. Дубянського А.В.  про присвоєння юридичної адреси  земельній ділянці  по вул.Відродження,40  у м. Сквира, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12 Земельного Кодексу України, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 1. Присвоїти юридичну адресу земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,097 га по вул. Відродження,40 в м.Сквира.

Власник земельної ділянки – Дубянський Анатолій Володимирович.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                               В.А. Скочко

 

№12 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про розгляд звернення керівника Благодійної

організації благодійний фонд «Екобіосистеми

 – Асоціація горіхівництва Сквирщини Орла О.Б.

щодо відведення земельних ділянок в межах м. Сквира»

 

Розглянувши звернення Орла О.Б. щодо відведення земельних ділянок в межах м. Сквира та  за межами міста, п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

 1. Відмовити заявнику Орлу О.Б., у задоволенні заяви по суті в частині знаходження земельних ділянок за межами міста та рекомендувати звернутися до розпорядника даними землями - Головного управління Держгеокадастру у Київській області.
 2. З метою раціонального використання земельних ділянок, поповнення бюджету м. Сквира,  провести  інвентаризацію земельних ділянок, з метою подальшої передачі їх у користування, згідно чинного законодавства.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№13 Проект РІШЕННЯ

 

Про припинення дії договору оренди землі,

укладеного між Сквирською міською радою

та ДП ПАТ «Київхліб» «Сквирський хлібозавод»

від 14.07.2015 року, зареєстрованого 05.08.2015 року     

 

Розглянувши клопотання директора ДП ПАТ «Київхліб» «Сквирський хлібозавод» про припинення права користування земельною ділянкою площею 1,0475 га у зв’язку з продажем всього нерухомого майна за адресою м. Сквира вул. М.Рильського, 31, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Припинити дію договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ДП ПАТ «Київхліб» «Сквирський хлібозавод» від 14.07.2015 року, зареєстрованого 05.08.2015 року, в установленому чинним законодавством порядку.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                                  В.А. Скочко

 

№14 Проект РІШЕННЯ

 

Про надання в оренду земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

ТОВ «Київхліб» по вул. М.Рильського, 31

 

Розглянувши заяву директора  ТОВ «Київхліб» про надання в оренду земельної ділянки по вул. М.Рильського, 31 у м. Сквира, для будівництва та обслуговування нежитлових будівель загальною площею 3259,2 кв.м., враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 124, Земельного Кодексу України, ст. 21 Закону України „Про оренду землі”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Надати в оренду земельну ділянку несільськогосподарського призначення із забудованих земель загального користування Сквирської міської ради ТОВ «Київхліб»  по вул. М.Рильського, 31 у м. Сквира, площею 1,0475 га терміном на __________ років.
 2. Орендна плата вноситься в грошовій формі ТОВ «Київхліб»  у розмірі _______ від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (____________грн.), що складає _______________ грн. за 1 рік.

Кадастровий номер земельної ділянки 3224010100:04:049:0005.

 1. Доручити міському голові укласти договір оренди земельної ділянки у відповідності до Типового договору оренди землі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року №220.
 2. Директору ТОВ «Київхліб»  у визначений законодавством термін подати договір оренди для проведення державної реєстрації.
 3. ТОВ «Київхліб»  провести благоустрій прилеглої території та утримувати її в належному санітарному стані, заключити договір з комунальним підприємством «Сквирське комунальне господарство» на вивіз твердих побутових відходів.

 

 

Міський голова                                                            В.А. Скочко

 

№15 Проект РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення в оренду

земельної ділянки громадянці

Тибулевич Надії Миколаївні

по вул. Соборна, 20-а в м.Сквира

 

Розглянувши заяву громадянки Тибулевич Надії Миколаївни про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування власного нежитлового приміщення загальною площею 428,8 кв.м., матеріали земельно-кадастрової документації, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України „Про землеустрій”, „Про оренду землі”, ст.ст. 12, 93, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Надати дозвіл громадянці Тибулевич Надії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі площею 0,0207 га по вул. Соборна, 20-а в м.Сквира.
 2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
 3. Відповідно до норм чинного законодавства, подати на розгляд сесії розроблений відповідною землевпорядною організацією проект землеустрою для прийняття рішення про його затвердження та надання  в  оренду земельної ділянки.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№16 Проект РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель органів державної влади та

місцевого самоврядування, що розташовані

по вул. Богачевського, 28  у м. Сквира,

виготовлений ТОВ «Лідер Плюс»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Лідер Плюс» технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування по вул. Богачевського, 28 у м.Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про землеустрій», Закону України  «Про державний земельний кадастр», ст.ст. 12, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування комунальної власності Сквирської міської ради по вул.Богачевського,28 у м. Сквира.

      Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

Цільове призначення земельних ділянок –   для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

2.  Відділу з питань підприємництва, містобудування та землекористування Сквирської міської ради забезпечити державну реєстрацію права комунальної власності Сквирської міської ради на земельні ділянки з  кадастровим номером 3224010100:01:047:0038 площею 0,0576 га та кадастровим номером 3224010100:01:047:0037 площею 0,2269 по вул. Богачевського, 28 у м. Сквира.

      Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

Цільове призначення земельної ділянки –  для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                                    В.А.Скочко

 

№17 Проект РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої планується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)

для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу

виготовлений  Білоцерківським міськрайонним виробничим відділом Київської обласної філії ДП «Центр ДЗК»

Розглянувши виготовлений  Білоцерківським міськрайонним виробничим відділом Київської обласної філії ДП «Центр ДЗК» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої планується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, виготовлений  Білоцерківським міськрайонним виробничим відділом Київської обласної філії ДП «Центр ДЗК», враховуючи позитивні висновки сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА № 625 від 19.11.2018 року, Головного управління Держгеокадастру у Київській області №11595/82-18 від 29.10.2018 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1288 га, право оренди якої планується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу. Кадастровий номер земельної ділянки 3224010100:01:093:0002.
 2. Встановити початкову вартість оренди земельної ділянки в сумі ____ % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (381969,28 грн.), що складає _______________ грн. за 1 рік.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№18 Проект РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

площею 10,7900 га, що надається в оренду

ТОВ «НЕРТУС ЛТД», яка розташована в межах

Сквирської міської ради

 

                 Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 10,7900 га, яка планується надати в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташовану на території Сквирської міської ради Сквирського району Київської області, за межами населеного пункту, розроблену ТОВ «Інститут незалежної експертної оцінки» (ідентифікаційний код 39619088), висновок державної експертизи землевпорядної документації від 02 листопада  2018 року №625-20 НО, враховуючи норми ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 10,7900 га, яка планується надати в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташовану на території Сквирської міської ради Сквирського району Київської області, за межами населеного пункту

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (кадастровий номер 3224010100:03:002:0007 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 10,7900 га (землі промисловості) згідно технічної документації станом на 2018 рік становить 29 386 668,19 грн. (Двадцять дев’ять мільйонів триста вісімдесят шість тисяч шістсот шістдесят вісім гривень,19 коп.).

 

 

Міський голова                                                  В.А. Скочко

 

№19 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

громадянці Реїнт Євгенії Борисівні

по вул. Шевченка, б/н у м. Сквира,

виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»

 

Розглянувши виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Реїнт Євгенії Борисівні по вул.Шевченка, б/н у м. Сквира, враховуючи позитивний висновок Головного управління Держгеокадастру у Київській області від 24.01.2019 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність громадянці Реїнт Євгенії Борисівні ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул.Шевченка, б/н у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Реїнт Євгенії Борисівні по вул.Шевченка, б/н у м. Сквира:

 1. для ведення особистого селянського господарства площею 0,1053 га. Кадастровий номер 3224010100:01:014:0058.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№20 Проект РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Дейнека Ніні Петрівні

по вул. Гагаріна, 26  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Межувальник»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Межувальник» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Гагаріна,26 у м.Сквира керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Гагаріна,26 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Дейнека Ніні Петрівні по вул. Гагаріна,26 у м. Сквира:

 • для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0709 га. Кадастровий номер 3224010100:01:023:0047.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№21 Проект РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Піщаній Галині Григорівні

по вул. Слобідська,37  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Межувальник»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Межувальник» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Слобідська,37 у м.Сквира керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Слобідська,37 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Піщаній Галині Григорівні по вул.Слобідська,37 у м. Сквира:

 • для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га. Кадастровий номер 3224010100:01:049:0126.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№22 Проект РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Юрчук Галині Станіславівні

по вул. Успенська,12  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Земельний проект»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Земельний проект» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Успенська,12 у м.Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 83, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

 

 • Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Успенська,12 у м. Сквира.
 • Надати у власність земельну ділянку громадянці Юрчук Галині Станіславівні по вул. Успенська,12 у м. Сквира:
 1. будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0655 га. Кадастровий номер 3224010100:01:031:0065.
 • Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
 • Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                                    В.А.Скочко

 

 

№23 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

громадянці Матеєнко Галині Степанівні

по вул. Мельника, 26 у м. Сквира,

виготовлений ТОВ «Земельний проект»

 

Розглянувши виготовлений ТОВ «Земельний проект» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Матеєнко Галині Степанівні по вул. Мельника,26 у м. Сквира, враховуючи позитивні висновки сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА № 504 від 18.09.2018 року, Головного управління Держгеокадастру у Київській області №643-20е від 09.11.2018 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1.   Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність громадянці Матеєнко Галині Степанівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Мельника,26 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Матеєнко Галині Степанівні  по вул. Мельника,26 у м. Сквира:

 1. для ведення особистого селянського господарства площею 0,1653 га. Кадастровий номер 3224010100:01:030:0047.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№24 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

громадянці Шендерівській Людмилі Степанівні

по вул. Польова, 1 у м. Сквира,

виготовлений ТОВ «Земельний проект»

 

Розглянувши виготовлений ТОВ «Земельний проект» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шендерівській Людмилі Степанівні по вул. Польова,1 у м. Сквира, враховуючи позитивні висновки сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА № 261 від 04.06.2018 року, Головного управління Держгеокадастру у Київській області № 312-20е від 13.06.2018 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1.   Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність громадянці Шендерівській Людмилі Степанівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова,1 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Шендерівській Людмилі Степанівні по вул. Польова,1 у м. Сквира:

 1. для ведення особистого селянського господарства площею 0,0556 га. Кадастровий номер 3224010100:01:077:0061.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№25 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність

громадянам Яковлюку Олександру Анатолійовичу та 

Яковлюку Владиславу Олександровичу

по вул. Чкалова,13  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Земельний проект»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Земельний проект» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Чкалова,13 у м. Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 87, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Чкалова,13 у м. Сквира.

2.   Надати у спільну часткову власність земельну ділянку громадянину Яковлюку Олександру Анатолійовичу (1/2), громадянину Яковлюку Владиславу Олександровичу (1/2) по вул. Чкалова,13 у м. Сквира:

 1. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0593 га. Кадастровий номер 3224010100:01:095:0041.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                             В.А. Скочко

 

№26 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

громадянці Алейніковій Лідії Іванівні

по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира,

виготовлений ТОВ «Лідер Плюс»

               

Розглянувши виготовлений ТОВ «Лідер Плюс» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Алейніковій Лідії Іванівні

по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира, враховуючи позитивні висновки сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА № 234 від 22.05.2018 року, Головного управління Держгеокадастру у Київській області  № 722-20е від 06.12.2018 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1.   Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність громадянці Алейніковій Лідії Іванівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Алейніковій Лідії Іванівні по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира:

 1. для ведення особистого селянського господарства площею 0,0162 га. Кадастровий номер 3224010100:01:080:0156.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№27 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Збаращенко Людмилі Володимирівні

по вул.Миру,29  у м. Сквира,

виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

 

Розглянувши виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Миру,29 у м.Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по по вул.Миру,29 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Збаращенко Людмилі Володимирівні по вул.Миру,29 у м. Сквира: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0867 га. Кадастровий номер 3224010100:01:086:0102.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№28 Проект РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянину Вінніченку Олександру Петровичу

по вул. Успенська, 16  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Межувальник»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Межувальник» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Успенська,16 у м.Сквира керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Успенська,16 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянину Вінніченку Олександру Петровичу по вул.Успенська,16 у м. Сквира:

 • для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0627 га. Кадастровий номер 3224010100:01:031:0067.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№29 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

громадянину Кривому Івану Анатолійовичу

по вул. Пустоварівська,9 у м. Сквира,

виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

 

Розглянувши виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кривому Івану Анатолійовичу по вул. Пустоварівська,9 у м. Сквира, враховуючи позитивні висновки сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА № 571 від 31.10.2018 року, відділу Держгеокадастру у Сквирському районі від 13.11.2018 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність громадянину Кривому Івану Анатолійовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул.Пустоварівська,9 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянину Кривому Івану Анатолійовичу  по вул. Пустоварівська,9 у м. Сквира:

 1. для ведення особистого селянського господарства площею 0,0747 га. Кадастровий номер 3224010100:01:011:0053.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№30 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянину Кривому Івану Анатолійовичу

по вул. Пустоварівська,9 у м. Сквира,

виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

 

Розглянувши виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Пустоварівська,9 у м.Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Пустоварівська,9 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянину Кривому Івану Анатолійовичу по вул. Пустоварівська,9 у м. Сквира: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га. Кадастровий номер 3224010100:01:011:0052.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№31 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

громадянці Савченко Олександрі Миколаївні

по вул. Піщана,18 у м. Сквира,

виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

 

Розглянувши виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Савченко Олександрі Миколаївні по вул.Піщана,18 у м. Сквира, враховуючи позитивні висновки сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА № 260 від 01.06.2018 року, Головного управління Держгеокадастру у Київській області від 28.11.2018 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність громадянці Савченко Олександрі Миколаївні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул.Піщана,18 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Савченко Олександрі Миколаївні  по вул.Піщана,18 у м. Сквира:

 1. для ведення особистого селянського господарства площею 0,0653 га. Кадастровий номер 3224010100:01:010:0088.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№32 Проект РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Гальчинській Аллі Вікторівні

по вул. Мічуріна,62  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Межувальник»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Межувальник» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Мічуріна,62 у м.Сквира керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Мічуріна,62 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Гальчинській Аллі Вікторівні по вул. Мічуріна,62 у м. Сквира:

 • для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0658 га. Кадастровий номер 3224010100:01:008:0074.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№33 Проект РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Корзун Людмилі Леонтіївні

по вул. Чумацька,53  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Межувальник»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Межувальник» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Чумацька,53 у м.Сквира керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Чумацька,53 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Корзун Людмилі Леонтіївні по вул. Чумацька,53 у м. Сквира:

 • для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га. Кадастровий номер 3224010100:01:079:0128.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№34 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність

громадянці Намовлюк Ользі Михайлівні,

громадянину Намовлюку Дмитру Дмитровичу

по вул. Польова,53  у м. Сквира,

виготовлений ФОП «Гашенко Микола Сергійович»

 

Розглянувши виготовлену ФОП «Гашенко Микола Сергійович» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Польова,53 у м.Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 87, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул.Польова,53  у м. Сквира.

2.   Надати у спільну часткову власність земельну ділянку громадянці Намовлюк Ользі Михайлівні (3/4), громадянину Намовлюк Дмитру Дмитровичу (1/4) по вул. Польова,53 у м. Сквира:

 1. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0606 га. Кадастровий номер 3224010100:01:079:0127.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

№35 Проект РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Герасименко Катерині Іванівні

по вул. Мічуріна,45  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Земельний проект»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Земельний проект» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Мічуріна,45 у м.Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 83, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

 

 • Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул.Мічуріна,45 у м. Сквира.
 • Надати у власність земельну ділянку громадянці Герасименко Катерині Іванівні по вул.Мічуріна,45 у м. Сквира:
 1. будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га. Кадастровий номер 3224010100:01:023:0046.
 • Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
 • Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                                    В.А.Скочко

 

№36 Проект РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Каюткіній Альоні Петрівні

по вул. Польова,83  у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Земельний проект»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Земельний проект» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Польова,83 у м.Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 83, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

 

 • Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Польова,83 у м. Сквира.
 • Надати у власність земельну ділянку громадянці Каюткіній Альоні Петрівні по вул. Польова,83 у м. Сквира:
 1. будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0613 га. Кадастровий номер 3224010100:01:079:0126.
 • Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
 • Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                                    В.А.Скочко

 

№37 Проект РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянці Данилюк Катерині Болеславівні

по вул. Академіка Кононського, 5 у м. Сквира, виготовлений

ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»

 

Розглянувши виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Академіка Кононського,5 у м. Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Академіка Кононського,5 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянці Данилюк Катерині Болеславівні  по вул. Академіка Кононського,5 у м. Сквира:

 1. будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0,0904 га. Кадастровий номер 3224010100:01:037:0056.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                                    В.А.Скочко

 

№38 Проект РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу у власність

громадянину Васьківському Юрію Болеславовичу

по вул. Академіка Кононського, 7  у м. Сквира, виготовлений

ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»

 

Розглянувши виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Академіка Кононського,7 у м. Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Сквирської міської ради по вул. Академіка Кононського, 7 у м. Сквира.

2.   Надати у власність земельну ділянку громадянину Васьківському Юрію Болеславовичу по вул. Академіка Кононського,7 у м. Сквира:

 1. будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0,0864 га. Кадастровий номер 3224010100:01:037:0057.

3.   Зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                                    В.А.Скочко

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: