План заходів щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 –ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Дата публікації 2.2.2021 16:13:37

На черговому шостому засіданні виконавчого комітету Сквирської міської ради 2 лютого 2021 року було прийнято рішення  про затвердження плану заходів щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 –ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

до рішення виконавчого комітету

Сквирської міської ради

від 02.02.2021 №17/06

План заходів

1

Підготувати та провести урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 –ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Відділ культури, молоді та спорту

2

Забезпечити покладання квітів до меморіалів та пам’ятних місць у населених пунктах Сквирської міської ради.

Відділ культури, молоді та спорту, виконавчий комітет, Спілка ветеранів війни в Афганістані

3

Вжити заходів щодо надання адресної матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав, сім`ям загиблих воїнів.

Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення

4

Провести в освітніх закладах тематичні уроки-  пам`яті, зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав

5

Організувати у бібліотеках книжкові виставки та перегляд літератури, присвяченні участі наших земляків у бойових діях на території інших держав

Відділ культури, молоді та спорту

6

Рекомендувати керівникам релігійних організацій провести поминальні панахиди та заупокійні богослужіння в храмах, біля пам’ятників, обелісків героїв, які полягли в боях на території інших держав.

Виконавчий комітет, відділ культури, молоді та спорту

7

Організувати висвітлення цієї тематики в засобах масової інформації та на офіційному сайті Сквирської міської ради.

Організаційний відділ Сквирської міської ради