Особистий прийом громадян у селах Шапіївка, Токарівка старостинського округу №7

Дата публікації 20.9.2023 16:27:48

Сьогодні, 20 вересня,  міська голова Валентина Левіцька провела особистий прийом громадян у селах Шапіївка, Токарівка старостинського округу  №7.

Міська голова проінформувала присутніх про роботу міської ради, окреслила проблеми та шляхи їх подолання в складний для нашої країни час, закликала до пильності щодо підозрілих осіб у соціальній спільноті.

Акцентувано увагу на  можливості жителів, в разі необхідності, отримувати відповідну допомогу через діючі в громаді соціальні програми, відпрацюванні, розширенні переліку адміністративних послуг, створенні умов для їх отримання безпосередьо в селах.

Проінформовано про вжиті заходи в зв΄язку з оптимізацією освітніх закладів в громаді.

Під час зустрічі присутні отримали відповіді на свої питання  які порушувалися, зокрема, жителями:

- села Шапіївка, щодо проведення ямкового ремонту дорожнього покриття, причин припинення роботи навчального закладу, можливості  впорядкування підвезення дітей до навчальних закладів м. Сквири, зрізання аварійних високих дерев, залучення через посередництво  Сквирської філії Білоцерківської районної філії Київського обласного центру зайнятості працівників для робіт з благоустрою території села;

- села Токарівка, щодо зрізання аварійних високих дерев, ремонту даху сільського клубу, вирішення питання врегулювання рівня води у водоймах громади, проведення поточного ремонту дорожного покриття в провулку Лісовий, проведення ревізії памятників на території села.

Міською головою рекомендовано активу сіл активізувати роботу в питаннях співпраці з  керівниками працюючих на їх території підприємств всіх форм власності, залучення громадськості до участі в громадському бюджеті, суспільно корисних справах, дієвого використання комунального майна та надано  доручення відповідним структурним підрозділам міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.