Нарада щодо благоустрою громади

Дата публікації 3.11.2023 12:47:23

02 листопада  відбулась виїзна робоча нарада  під головуванням міської голови Валентини Левіцької. В її роботі взяли участь секретар міської ради Тетяна Власюк, заступниця міської голови Валентина Бачинська, старости міської ради.

Вивчено стан благоустрою в старостинських округах: № 4 (с. Буки, с. Великі Єрчики, с. Малі Єрчики, с. Рогізна), № 5 (с. Дулицьке, с. Красноліси, с. Чубинці,). Старости згаданих округів Юрій Сухина, Наталія Чарупа прозвітували про виконання заходів з організації робіт з розчищення, озеленення, вивезення твердих побутових відходів з території сіл.

Проаналізовано санітарний стан території кладовищ, вулиць, комунальних приміщень, обговорено питання з проведення ремонтних робіт даху сільського клубу в с. Великі Єрчики, фундаменту сільського клубу в с. Малі Єрчики, пішохідного переходу через річку Раставиця, який з΄єднує села Дуліцьке та Безпечна, відвідано укриття в Буківському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради.

До об΄їзду долучились керівники місцевих підприємств, депутати міської ради Микола Сиворакша, Ігор Коломієць.