Дата публікації 11.3.2020 12:24:27

Декларування 2020

До уваги суб’єктів декларування - посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Сквирської міської ради та посадових осіб юридичних осіб публічного права!

Нагадуємо, що продовжується кампанія подачі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік. Таку декларацію, крім посадових осіб місцевого самоврядування, зобов’язані подати депутати Сквирської міської ради, а також керівники комунальних підприємств сфери управління міської ради.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у визначений Законом строк, радимо завчасно перевірити термін дії електронного цифрового підпису.

В разі наявності питань щодо порядку заповнення та подання декларації, пропонуємо переглянути Роз’яснення НАЗК, інформаційну сторінку «Декларуйся 2020» або відвідати публічний Телеграм-канал НАЗК.

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29

Технічна допомога: (044) 200-06-94, support@nazk.gov.ua.

Перший заступник міського голови

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

При підготовці цього матеріалу використано відкриті ресурси Національного агентства з питань запобігання корупції та офіційного вебпорталу Верховної Ради України.