Міський голова В.А. Скочко привітав рятівників із професійним святом

Дата публікації 17.9.2019 14:39:35

Міський голова В.А. Скочко привітав рятівників із професійним святом

17 вересня міський голова Валерій Анатолійович Скочко привітав з Днем рятівника працівників Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області. Вручивши  відзнаки, Валерій Анатолійович зазначив:

«Сьогодні відзначається свято найвідважніших і рішучих людей в нашій державі – рятувальників! Ви щодня ризикуєте своїм життям, боретеся з усіма земними стихіями і катаклізмами, але все ж рятуєте людей! За це вам величезне дякую! Шановні рятівники! Впевнений, що ви й надалі з гідністю виконуватимете покладену на вас почесну місію, а жителі нашого міста завжди почуватимуть себе надійно захищеними! Бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди та добра! Нехай ваші серця завжди повняться теплом людської вдячності і шани!»

Разом із головою районної ради В.В. Гришею, виконуючою обов’язки голови райдержадміністрації О.В. Славінською та ветеранами ДСНС міський голова поклав квіти до підніжжя Пам`ятного Знаку загиблим пожежникам при ліквідації аварії на ЧАЕС.