МИ НЕ ЗВІТУЄМО – МИ ПРАЦЮЄМО!

Дата публікації 10.4.2020 11:22:55

МИ НЕ ЗВІТУЄМО – МИ ПРАЦЮЄМО!

Шановні Сквиряни та жителі району!

Сквирська міська рада дякує депутатам, що підтримали рішення №1252-53-VII від 03 квітня 2020 року і ми виділили кошти для лікарень (первинна і вторинна ланка) - в загальній сумі 736 тисяч гривень, згідно клопотань ЧИЖА Андрія та КОЛЕСНИК-ГАВРОНСЬКОЇ Наталії. Також ми дякуємо окремим підприємцям міста:

ФОП Миронський С. В.

ФОП Скрипа В.І.

ФОП Павловський В.О.

ФОП Король І.М.

ФОП Оганнісян А.

ФОП Асламович Г.В.

ТОВ "Будінвест-контакт"

ФОП Прус О.М.

- завдяки яким ми оплатили засоби індивідуального захисту.

Згодна з фразою, «про благодійність не кричать», але ми хочемо подякувати людям, що не лишилися осторонь спільної проблеми. Та ж сама ситуація і з найбільшими підприємствами міста Сквири, завдяки яким ми зібрали гроші і купили апарат ШВЛ. Сквирська міська рада не звітує кожен день «на центр», а, доречі, якби і звітувала б – то, на мою думку, звіти потрібні тільки в тому випадку, якщо від них є користь. У кожного своя методика роботи… Отже, я з усією відповідальністю заявляю, що на сьогодні, для боротьби з пандемією, Сквирська міська рада РОБИЛА І РОБИТЬ ВСЕ МОЖЛИВЕ! І це не гучні слова, а ствердження того, що, поки що, саме МИ зробили НАЙБІЛЬШЕ! Дай Бог, якщо всі ті, хто обіцяє або «невтомно над цим працює» - долучилися та допомогли! Бережіть себе! Лишайтеся вдома!

І нехай скоріше скінчиться весь цей жах!!!

Секретар міської ради БОНДАР Вероніка.