Коротко про тестування програмних реєстраторів розрахункових операцій

Дата публікації 8.4.2020 16:32:22

Коротко про тестування програмних реєстраторів розрахункових операцій

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу платників податків, що на сьогодні Державною податковою службою України продовжується тестування та доопрацювання забезпечення інтеграції фіскального сервера контролюючого органу з програмними реєстраторами розрахункових операцій (далі – ПРРО) через програмний інтерфейс (АРІ).

Зокрема, ДПС було розроблено та розміщено на офіційному вебпорталі та в Електронному кабінеті опис АРІ фіскального сервера контролюючого органу (далі – ФСКО).

Цей Опис містить інформацію щодо режимів роботи ПРРО, включаючи офлайн, опис елементів даних, які використовуються в методах АРІ, ХML-формати розрахункового документа та фіскального звітного чека (z-звіту) тощо.

Крім того, запроваджені наступні додаткові сервісні функції:

Доступні на ПРРО:

• За запитом ПРРО ФСКО надсилає Х-звіт до ПРРО (ПРРО повинно мати функцію перегляду Х- та Z-звітів, збереження Х- та Z-звітів назовні та їх друку).
  • За запитом ПРРО ФСКО надсилає додатковий блок виділених фіскальних номерів у кількості, вказаний в запиті, до ПРРО.

Доступні в електронному кабінеті:

• Всі Z-звіти за весь час роботи ПРРО.
  • Фіскальні чеки (за запитом, за період, вказаний в запиті).
  • Звіт про використання виділених фіскальних номерів (за запитом, за період, вказаний в запиті).

Пропонуємо подальше тестування цього АРІ розробникам програмних реєстраторів розрахункових операцій, які можуть бути запропоновані до використання після 1 серпня 2020 року.

Білоцерківське управління