Комунальники здійснили благоустрій вулиці Максима Рильського, кладовища по вулиці Маслова та двох міських парків

Дата публікації 28.10.2019 16:10:39

28 жовтня працівниками КП «Сквираблагоустрій» виконано ряд робіт у різних частинах міста Сквира. Одна з бригад ліквідовувала стихійне сміттєзвалище з опалого листя та гілля, що утворилось біля сміттєвих контейнерів по вулиці Максима Рильського (навпроти Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), інша – здійснювала заходи з благоустрою на кладовищі, яке розташоване по вулиці Маслова (мікрорайон «Ярки»).

У другій половині дня комунальники обрізали сухе гілля на деревах в міському парку ім. Максима Рильського, поблизу Сквирського районного Будинку культури. Робота паралельно вирувала у парку, що біля площі Героїв Небесної Сотні. Ними було очищено відповідну територію.