Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання амбітну молодь!

Дата публікації 22.2.2023 14:35:24

Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання амбітну молодь!

З повним переліком вимог до майбутніх курсантів військового ВНЗ можна ознайомитись на офіційному сайті Інституту ВМС: ivms.mil.gov.ua та соціальній мережі fb.com/onma.navy. Контактний телефон: 0(93) 430 57 36.

????????Інститут Військово-Морських Сил готує висококваліфікованих військових фахівців за спеціалізаціями: “Корабельна зброя та засоби навігації”, “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, “Корабельні енергетичні установки”, “Берегове ракетно - артилерійське озброєння”, “Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку”, “Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.

Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.

????????ВІРНІСТЬ, МУЖНІСТЬ, СИЛА - гасло Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Ці слова характеризують кожного військовослужбовця національного флоту, підтверджують їх волю до перемоги, свободи та справедливості.

Інститут Військово-Морських Сил НУ "ОМА"