Фахівці ДСНС Сквирського району провели спільно з працівниками Сквирського лісництва ДП «Білоцерківського лісового господарства» нараду

Дата публікації 13.11.2020 14:58:33

Про посилення профілактичної роботи

На виконання доручення Голови Київської обласної державної адміністрації «Про деякі питання щодо попередження пожеж в приватному житловому секторі, природних екосистемах, лісах, загибелі та травмування людей під час пожеж у Київській області в 2020 році» та з метою попередження пожеж у природних екосистемах (лісові масиви, лісопаркові зони, торфовища і сільськогосподарські угіддя) фахівці ДСНС Сквирського району провели спільно з працівниками Сквирського лісництва ДП «Білоцерківського лісового господарства» нараду з посилення взаємодії щодо попередження лісових пожеж, з урахуванням карантинних обмежень.