До уваги суб’єктів господарювання критичної інфраструктури, які за сферами діяльності здійснюють життєзабезпечення населення міста Сквира

Дата публікації 9.4.2020 16:33:23

До уваги суб’єктів господарювання критичної інфраструктури,

які за сферами діяльності здійснюють життєзабезпечення населення міста Сквира

Згідно пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 (із змінами та доповненнями) до 24 квітня 2020 року заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполучення, крім перевезення:

службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

З метою розгляду та затвердження виконавчим комітетом Сквирської міської ради, звертаємось до усіх підприємств, установ, організацій за сферами діяльності, які здійснюють життєзабезпечення населення міста Сквира терміново надіслати засобами поштового зв’язку та/або електронною поштою відповідне клопотання про включення до Переліку підприємств, установ, організацій критичної інфраструктури за сферами діяльності, які здійснюють життєзабезпечення населення міста Сквира Київської області, що в подальшому надасть змогу оформити та видати відповідні перепустки/дозволи (за необхідності та у разі введення додаткових заходів обмеження).

Суб’єкти господарювання, які провадять діяльність дозволену відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 та зареєстровані на території міста Сквира та Сквирського району, будуть включені у вказаний перелік автоматично, тобто надання клопотання не є обов’язковим.

Для перевірки наявності у переліку надішліть відповідний запит на електронну пошту Сквирської міської ради 09000skvira@gmail.com (в темі листа зазначити «перевірка», а у листі назву ФОП, ТОВ, ПрАТ та код ЄДРПОУ).

Зразок клопотання можна переглянути та/або завантажити ТУТ (натиснути).

Поштова адреса: 09001 Київська обл., м. Сквира, вул. Богачевського, 28

Електронна адреса: 09000skvira@gmail.com