ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Дата публікації 15.12.2022 14:27:53

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!
Серед безліч вищих навчальних закладів, які існують на території нашої Держави, є такі, що готують майбутніх фахівців рятувальної справи, які готують висококваліфікованих фахівців рятувальної справи за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр» «бакалавр» за напрямком підготовки «Пожежна безпека», «Цивільний захист», «Психологія».
Для конкурсного відбору зараховуються бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання видані у 2020202120222023 роках з відповідних предметів (українська мова та література, математика), та вступних випробувань з фізичної підготовки.
Абітурієнт має набрати для участі у конкурсному відборі по кожному предмету ЗНО необхідних для вступу не менше 100 балів.
При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенант служби цивільного захисту та забезпечуються 100 % працевлаштуванням.
Право на першочергове зарахування мають діти учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Якщо Вас зацікавила наша професія, за більш детальною інформацією Ви можете звертатися до пожежної частини ГУ ДСНС України у Київській області за адресою:
Київська обл., м.Сквира, вул. Богачевського, 11.
Тел.: 5-12-46 Олександр КВАШУК