Благоустрій вулиць Богачевського, Червоної, Липовецької, Соборної Слобідської та Площі громадських зібрань

Дата публікації 13.11.2019 14:16:17

13 листопада КП «Сквираблагоустрій» активно виконувало роботи з благоустрою території Сквири. Пріоритетним завданням комунальників було прибирання та вивіз сміття з вулиць Богачевського, Червоної, Липовецької та Соборної. Вони не оминули увагою Площу громадських зібрань, впорядкувавши її також. По вулиці Слобідській бригада підприємства проводила обрізку дерев, які мають сухі та аварійні гілки.

Дбаючи про належний стан міста, працівники КП «Сквираблагоустій» загалом ліквідували з вищевказаних об`єктів 25 м. куб. сміття, задіявши в процесах 4 одиниці спеціалізованої техніки.