Білоцерківська окружна прокуратура Київської області

Дата публікації 26.10.2023 14:40:52

Білоцерківською окружною прокуратурою Київської області в ході моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень встановлено, що рішенням суду задоволено позов фізичної особи до сільської ради Білоцерківського району Київської області про визнання права власності на комплекс будівель, що знаходяться в Білоцерківському районі Київської області, в тому числі, гідротехнічну споруду шириною 9,5 м., довжиною 76 м. та земельну ділянку водного фонду площею 6,6 га.

У зв’язку з виявленням порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме перекриття водного об’єкту – річки Роставиця та проведення будівельних робіт з будівництва гідротехнічної споруди і перебудови прибережної захисної смуги та з приводу законності передачі земельної ділянки водного фонду у приватну власність Білоцерківською окружною прокуратурою, відповідно до статті 23 Закону України «Про прокуратуру», внесено апеляційну скаргу з метою оскарження рішення суду відповідно до якого водний об’єкт передано у приватну власність фізичній особі.