Дата публікації 12.12.2023 16:27:7

Білоцерківська окружна прокуратура інформує, що на території Сквирської територіальної громади стали частими випадки вчинення шахрайств. Так, до правоохоронних органів упродовж 2023 року надійшло близько 130 повідомлень щодо вчинення шахрайських дій. Повідомляємо, що ВП№1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування 79 кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 190 КК України.  З метою попередження населення Сквирської територіальної громади прокуратура повідомляє, що основними способами, які використовують шахраї для заволодіння коштами потерпілих є перерахунок грошових коштів на рахунок шахраїв. Частіше всього це інтернет рахунки, місце зняття та спосіб зняття грошових коштів з такого рахунку встановити практично не можливо. Крім того, повідомляємо, що дедалі частішими стали випадки здійснення шахрайський дій через соціальні мережі «Фейсбук» та «Інстаграм» і  торгові інтернет-платформи  такі як «ОЛХ» та «Шафа».