Апартна нарада

Дата публікації 4.1.2023 9:39:22

03 січня Сквирська міська голова Валентина Левіцька провела нараду з керівниками установ, комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради за підсумками роботи в 2022 році.
Проаналізовано оперативну ситуацію в громаді та стан виконання окремих доручень.
Акцентовано увагу на питаннях :
- дотримання алгоритму дій посадових осіб міської ради, комунальних підприємств під час повітряних тривог;
- проведення робіт на дорогах державного та місцевого підпорядкування, погодження посадовими особами міськради актів їх виконання, координації роботи з відповідними дорожніми службами;
- зміни підходів при організації харчування дітей в освітніх закладах, ефективного використання сучасного обладнання, проведення ремонтних робіт в їдальнях;
- надання органам місцевого самоврядування повноважень щодо нагляду за використанням земель, зокрема, їх нецільового використання;
- необхідності створення освітньо – культурного центру;
- підготовки кошторисів на затвердження розпорядниками коштів, детального аналізу видаткової частини і детального її обгрунтування;
- підготовки звіту по програмі енергозбереження, яка діє в громаді;
- аудиту з питань енергозбереження в лікувальних закладах;
- роботи по укомплектуванню лікувальних установ громади лікарями, збільшення надходження коштів до бюджету від оренди комунального майна.
На нараді заслухано звіти керівників структурних підрозділів міськвиконкому, установ, комунальних підприємств. Детально проаналізовано роботу закладів інфраструктури під час опалювального сезону, ефективність роботи комунальних підприємств міської ради, низки заходів з питань соціального захисту населення.
За підсумками наради, міською головою надані відповідні доручення.