Дата публікації 8.9.2017 8:46:18

7 вересня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено норматив по оперативному розгортанню відділення без встановлення пожежно-рятувального автомобіля на джерело води з подачою одного ствола «Б» через робочу лінію на три рукави від автоцистерни.

Особовим складом норматив було виконано на оцінку «добре»

Подібні заняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставлених завдань.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області