(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

5 травня повернулася чергова ротація надзвичайників Сквирщини, що впродовж майже чотирьох тижнів спільно із колегами-вогнеборцями з інших регіонів України ліквідовували лісові пожежі у Чорнобильській зоні

Дата публікації 10.5.2020 12:23:20
 

5 травня ввечері повернулася чергова ротація надзвичайників Сквирщини, що впродовж майже чотирьох тижнів спільно із колегами-вогнеборцями з інших регіонів України ліквідовували лісові пожежі у Чорнобильській зоні

Загалом було здійснено 7 ротацій, тому загальна кількість сквирських рятувальників, що була залучена до гасіння складає 32 особи особового складу та один пожежний автомобіль.

Пожежу, яка розбушувалася в Чорнобилі, вогнеборцям довелося гасити у декілька етапів, адже вогонь з’являвся знову і знову та швидко розповсюджувався. Якщо на одній місцевості вдавалося повністю ліквідувати загорання, то нові осередки з’являлися в інших місцях.

Після завершення виконання поставлених завдань, перед тим, як вирушити додому, особовий склад та техніка, що залучалася до гасіння, пройшли дозиметричний контроль. Бійці повернулися додому живими й здоровими. Аби відновити сили і знову приступити до роботи, у рятувальників буде кілька днів відпочинку у колі родини.

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: