Дата публікації 3.8.2020 12:8:52

Правила поведінки на воді

За статистикою основними причинами загибелі людей на воді – порушення елементарних правил поведінки, купання у нетверезому стані, купання у не відведених для цього місцях, запливання на далекі дистанції, залишення дітей без нагляду дорослих.
45% трагедій на воді стаються через нехтування відпочиваючими правил поведінки у місцях купання, 15% - через особисту необережність та стільки ж – через вживання спиртних напоїв.

НЕОБХІДНО ЗНАТИ, що основними умовами безпеки - є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді.

1. Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

2. Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.

3. Не слід купатися нетверезим.

4. Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо ви не впевнені в своїх силах.

5. Не стрибайте з берега, пірсів, дерев.

Дотримуючись цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах, ви забезпечите собі і оточуючим радісний, приємний і головне - безпечний відпочинок.