(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

29 січня, об 11.00 у місті Біла Церква відбудеться семінар на тему «Новації Податкового законодавства. Кампанія декларування доходів 2019. Електронні сервіси ДФС України», який проводить Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області»

Дата публікації 15.1.2019 10:53:43
 

У вівторок, 29 січня, об 11.00 у місті Біла Церква відбудеться семінар на тему «Новації Податкового законодавства. Кампанія декларування доходів 2019. Електронні сервіси ДФС України», який проводить Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області». Зокрема новації в адмініструванні ПДВ, податку на прибуток та рентної плати, ПДФО та ЄСВ.

У семінарі візьмуть участь: Павло Козирєв - начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Кравченко Леся –заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з юридичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Чустіль  Оксана –заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Миронюк  Оксана – заступник начальника  відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Миронець Ірина - ГДРІ відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області.

 

Семінар відбудеться

29 січня (вівторок), об 11.00,

у приміщенні Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області

за адресою: вулиця Спартаківська, 15, 5 поверх,  актова зала.

 

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: