27 листопада, об 11.00 у місті Біла Церква відбудеться семінар для новостворених фізичних осіб - підприємців на тему” Основні вимоги законодавства з питань оподаткування фізичних осіб-підприємців. Порядок подання звітності засобами „Електронного каб

Дата публікації 16.11.2018 16:57:25

У вівторок, 27 листопада, об 11.00

на тему” Основні вимоги законодавства з питань оподаткування  фізичних осіб-підприємців. Порядок подання звітності засобами „Електронного кабінету платника”,

який проводить Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області.

У семінарі візьмуть участь: Павло Козирєв - начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Чустіль  Оксана –заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Миронюк  Оксана – заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Миронець Ірина - ГДРІ відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Довгаль Леся - начальник відділу погашення боргу Білоцерківського управління  ГУ ДФС у Київській області, Коновал Наталія - начальник  Білоцерківської ДПІ Білоцерківського управління  ГУ ДФС у Київській області.

Семінар відбудеться 27 листопада (вівторок), об 11.00, у приміщенні Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області за адресою: вулиця Спартаківська, 15, 5 поверх,  актова зала.