26 лютого рятувальники здійснили перевірку боєздатності добровільної пожежної дружини ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», міста Сквири

Дата публікації 26.2.2021 14:39:18

Рятувальники здійснили перевірку

боєздатності добровільної пожежної команди

26 лютого рятувальники здійснили перевірку боєздатності добровільної пожежної дружини ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», міста Сквири. Під час перевірки співробітники Сквирського РС встановили, що техніка знаходяться в справному стані і готова до дій за призначенням, з членами ДПК були проведені

інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки, надано методичну допомогу під час роботи на АЦ та відпрацьовано порядок дій при виникненні пожежі.

Під час інспекції було дано ввідну по гасінню умовної пожежі у лабораторному комплексі за допомогою автоматичної пожежної сигналізації. Співробітники команди на практиці продемонструвати подачу води від пожежного автомобіля.

Подібні перевірки є важливою складової підвищення загального рівня пожежної безпеки в районі.