24 вересня 2020 року відбудеться виїзне засідання комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості

Дата публікації 18.9.2020 10:2:21

про роботу комісії з розгляду земельних спорів

24 вересня 2020 року о 10 год. 00 хв. відбудеться виїзне засідання комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості з розгляду заяви громадянки Герасимчук Л.Ф. щодо погодження меж земельної ділянки суміжними власниками (користувачами).

Місце проведення засідання: м. Сквира, пров. Горького, 2Б.

Запрошуються Герасимчук Л.Ф., суміжні власники (користувачі): Максименко Р., Ященко В., Курніцький Ю., представник землевпорядної організації ФОП Шеремет С.І., депутати Сквирської міської ради, інші зацікавлені особи.

24 вересня 2020 року об 11 год. 30 хв. відбудеться засідання комісії з питанням порядку денного:
Про виконання юридичною особою «Сквирський ринок» Київської регіональної спілки споживчої кооперації рекомендацій Комісії по спірним питанням Сквирської міської ради від 04.04.2019, від 10.10.2019 та Комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Сквирської міської ради від 07.08.2020 в частині погодження (непогодження) меж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на яку Сквирською міською радою надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Сквирській іудейській релігійній громаді по вул. Соборна (колишня Леніна), 37 в м. Сквира  (від точки Ж до точки А за кадастровим планом).

Місце проведення засідання: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, кабінет першого заступника міського голови.

Запрошуються Сквирська іудейська релігійна громада, Сквирський ринок Київської регіональної спілки споживчої кооперації, представник землевпорядної організації ФОП Шеремет С.І., депутати Сквирської міської ради, інші зацікавлені особи.

В разі наявності запитань, скарг, пропозицій звертайтесь за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, адміністративне приміщення Сквирської районної ради, праве крило, ІІ поверх, кабінет першого заступника міського голови або пишіть на електронну поштову скриньку 09000skvira@gmail.com

Голова комісії Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ