15 вересня 2020 року о 10 год. 00 хв. відбудеться виїзне засідання комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості по вул. Чумацька біля будинку № 46

Дата публікації 11.9.2020 13:38:48

про розгляд звернення гр. Михайлової Т.М.

15 вересня 2020 року о 10 год. 00 хв. відбудеться виїзне засідання комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості з розгляду звернення громадянки Михайлової Т.М. щодо використання сусідами земельної ділянки способами, які не дозволяють заявниці використовувати свою земельну ділянку за цільовим призначенням.

Місце проведення засідання: м. Сквира, вул. Чумацька біля будинку № 46.

На засідання запрошуються громадяни Михайлова Т.М., суміжні власники (користувачі), депутати Сквирської міської ради, інші зацікавлені особи.

В разі наявності запитань, скарг, пропозицій звертайтесь за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, адміністративне приміщення Сквирської районної ради, праве крило, ІІ поверх, кабінет першого заступника міського голови або пишіть на електронну поштову скриньку 09000skvira@gmail.com

Голова комісії Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ